←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Rozgrzewka

  • +
  • -
WhatDone's Photo WhatDone 08.11.2015

Witam. Proszę administracje o nie usuwanie tego tematu. Wiem dobrze, że jest juz XXX takich tematów ale szukałem 3 h pluginu dostosowanego do moich potrzeb i nic nie znalazłem. Otóż szukam pluginu na rozgrzewke na początku mapy. Chciałbym aby rozgrzewka rozpoczynała się po wejściu min 4 graczy na serwer. Trwała by ona 60 sekund. Po zginięciu odradzalibyśmy się (tak zwany tryb DM). Na start rozgrzewki ma się 16000 $ i za nie kupuje się normalnie bronie w menu kupowania. Zdaję sb sprawę, że ew. trzeba przerobić taki plugin. Z góry dzięki za pomoc :)

Quote

  • +
  • -
Kowalsky's Photo Kowalsky 09.11.2015

Przerobiony plugin Sn!ff3r nadaje się do tego chyba najlepiej. Jednakże różnica w tym co napiasłeś, a w kodzie jest taka, że rozgrzewkę rozpoczyna kiedy pojawi się komunikat: Game_Commencing, to znaczy, gdy w jednej drużynie i w drugiej jest wystarczająco osób do ropozpoczęcia gry (2).

 

Spoiler

 

To tego jest biblioteka języka: Attached File  simple_warmup.txt   275bytes   39 downloads


Edited by Grzegorz K., 09.11.2015 11:53.
Quote

  • +
  • -
WhatDone's Photo WhatDone 09.11.2015

To niestety jst tylko na noże :/ Zna ktoś taki, że na wszystkie bronie, które sie kupuje ?

Quote

  • +
  • -
Kowalsky's Photo Kowalsky 09.11.2015

Testowałeś, że mówisz o nożach, czy opierasz swoje zdanie o nazwie pluginu?

Quote