←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Nowy
Opis klasy się ucina

  • +
  • -
Deadly_SouL - zdjęcie Deadly_SouL 26.08.2015

Witam,

 

Mam problem z opisem klas. Ucina mi ponad połowe opisu klasy... Opis jest długi 

 

Powinien wyglądać tak :

1/7 z M4A1 & P90, 1/6 na wyrzucenie broni przeciwnika, Niewidka na nozu podczas kucania, 5 skokow, grawitka, 1/5 z FiveSeven, Unikalny Model gracza oraz P90

A wygląda tak : 

 

http://iv.pl/images/...83854408616.png

 

Jeśli da się to naprawić to proszę o pomoc ! ;)

Odpowiedz

  • +
  • -
WeBsteR - zdjęcie WeBsteR 26.08.2015

W silniku Coda zmień:

#define MAX_WIELKOSC_OPISU 256

na np.

#define MAX_WIELKOSC_OPISU 512

i będziesz miał 2x więcej możliwości robienia opisu klasy w:

new const opis[]

Raczej na tej zasadzie to działa, popróbuj.

Odpowiedz

  • +
  • -
Deadly_SouL - zdjęcie Deadly_SouL 26.08.2015

W silniku Coda zmień:

#define MAX_WIELKOSC_OPISU 256

na np.

#define MAX_WIELKOSC_OPISU 512

i będziesz miał 2x więcej możliwości robienia opisu klasy w:

new const opis[]

Raczej na tej zasadzie to działa, popróbuj.

 

 

Nadal to samo :/

Odpowiedz

  • +
  • -
Inkrypto - zdjęcie Inkrypto 26.08.2015

A skompilowałeś i podmieniłeś  ? :c

Odpowiedz

  • +
  • -
Deadly_SouL - zdjęcie Deadly_SouL 26.08.2015

A skompilowałeś i podmieniłeś  ? :c

Tak

Odpowiedz

  • +
  • -
WeBsteR - zdjęcie WeBsteR 26.08.2015

A po przerobieniu tego silnika tak jak napisałem wyżej przekompilowałeś go? i wgrałeś ponownie na serwer? Jeżeli tak i dalej nie działa to prawdopodobnie jest limit napisów w hud i wypisze Ci tyle informacji na hud ile będzie mogło (ile zmieści się w danej tablicy raczej) i resztę utnie bo nie będzie miejsca na nie. I pewnie zapcha wszystkie kanały hud a jest ich 4. Nie chce wprowadzać nikogo w błąd, dlatego niech najlepiej się wypowie osobą mądrzejsza.

 

Jakby było tak jak  napisałem @up to można w hud dodatkowy opis zrobić np. Aby zobaczyć dokładny opis klasy wpisz: /opis i jak ktoś to napisze to dopiero wtedy zobaczy dokładny opis klasy na czacie.


Użytkownik WeBsteR edytował ten post 26.08.2015 11:06
Odpowiedz

  • +
  • -
Deadly_SouL - zdjęcie Deadly_SouL 26.08.2015

A po przerobieniu tego silnika tak jak napisałem wyżej przekompilowałeś go? i wgrałeś ponownie na serwer? Jeżeli tak i dalej nie działa to prawdopodobnie jest limit napisów w hud i wypisze Ci tyle informacji na hud ile będzie mogło (ile zmieści się w danej tablicy raczej) i resztę utnie bo nie będzie miejsca na nie. I pewnie zapcha wszystkie kanały hud a jest ich 4. Nie chce wprowadzać nikogo w błąd, dlatego niech najlepiej się wypowie osobą mądrzejsza.

 

Jakby było tak jak  napisałem @up to można w hud dodatkowy opis zrobić np. Aby zobaczyć dokładny opis klasy wpisz: /opis i jak ktoś to napisze to dopiero wtedy zobaczy dokładny opis klasy na czacie.

 

Ja znalazłem teraz inny sposób :D

Podam w klasach premium taki Opis :  Opis klasy pod komenda /kup

 

I już właśnie tworzę motd do /kup :)

Odpowiedz

  • +
  • -
WeBsteR - zdjęcie WeBsteR 26.08.2015

 

A po przerobieniu tego silnika tak jak napisałem wyżej przekompilowałeś go? i wgrałeś ponownie na serwer? Jeżeli tak i dalej nie działa to prawdopodobnie jest limit napisów w hud i wypisze Ci tyle informacji na hud ile będzie mogło (ile zmieści się w danej tablicy raczej) i resztę utnie bo nie będzie miejsca na nie. I pewnie zapcha wszystkie kanały hud a jest ich 4. Nie chce wprowadzać nikogo w błąd, dlatego niech najlepiej się wypowie osobą mądrzejsza.

 

Jakby było tak jak  napisałem @up to można w hud dodatkowy opis zrobić np. Aby zobaczyć dokładny opis klasy wpisz: /opis i jak ktoś to napisze to dopiero wtedy zobaczy dokładny opis klasy na czacie.

 

Ja znalazłem teraz inny sposób :D

Podam w klasach premium taki Opis :  Opis klasy pod komenda /kup

 

I już właśnie tworzę motd do /kup :)

 

Tylko pamiętaj o tym, że motd posiada ograniczenie do 1200 znaków, aby potem znów nie było "dlaczego mi motd ucina opis klasy".

Odpowiedz