←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Nowy
Ścieżka modelu dla klasy.

  • +
  • -
okajtek1 - zdjęcie okajtek1 05.07.2015

Witam. Nie wiem jaką ścieżkę modelu mam dać w generatorze klas , chcę stworzyć klasę premium z własnym modelem , ale jak wpisuję ścieżkę models/premka.mdl  to nie da się pobrać go skompilowanego. Jaką ścieżkę mam wpisać? cstrike/models/premka.mdl też nie działa...

Odpowiedz

  • +
  • -
Fonebik - zdjęcie Fonebik 05.07.2015

wpisz models/premka/premka.mdl

Odpowiedz

  • +
  • -
Maximus Mxh - zdjęcie Maximus Mxh 05.07.2015

Jezeli chodzi o model gracza to piszesz tylko nazwę premka.mdl a modele wrzucasz do cstrile/models , a jezeli chodzi o model broni to ścieżka powinna wygladac tak models/premka.mdl lub models/twojfolder/premka.mdl
Odpowiedz

  • +
  • -
okajtek1 - zdjęcie okajtek1 06.07.2015

Ok , dzięki działa :) Można zamknąć.

Odpowiedz

  • +
  • -
okajtek1 - zdjęcie okajtek1 07.07.2015

Nie mogę zedytować posta , ale nie działa. Ani to , ani to. Plik mam w folderze models. Może nie działa bo zmieniłem nazwę modelu?

Odpowiedz

  • +
  • -
Fonebik - zdjęcie Fonebik 07.07.2015

patrz wpisz w generatorze tak models/premka/premka.mdl

czyli musisz zrobic w folderze models folder o nazwie premka i wrzucic tam swoj model premka.mdl i musi sie tak samo nazywac jak w generatorze co podawales.

Odpowiedz

  • +
  • -
okajtek1 - zdjęcie okajtek1 07.07.2015

Na serwerze wystąpił błąd ERROR : Mod_NumForName: models/player/models/futbolista/futbolista.mdl/models/futbolist not found

Serwer informuje w ten sposób o braku pliku models/player/models/futbolista/futbolista.mdl/models/futbolist. Należy go wgrać na FTP. Pamiętaj, że serwer informuje tylko o jednym brakującym pliku, ale może ich brakować więcej. Upewnij się, że na FTP zostało wgrane wszystko, co jest potrzebne do uruchomienia modyfikacji i map. Więcej informacji znajdziesz w FAQ

 

 

To jest z serwera testowego pukawki. , a zrobiłem folder futbolista , tam wsadziłem futbolista.mdl , a w generatorze dałem ścieżkę models/futbolista/futbolista.mdl    / sory za edit pomyliło mi się.


Użytkownik okajtek1 edytował ten post 07.07.2015 12:49
Odpowiedz

  • +
  • -
Fonebik - zdjęcie Fonebik 07.07.2015

daj mi sma twojego pluginu

to ci poprawie bo 2 razy to samo musisz zrobic czyli zrobic folder futbolista/futbolista.mdl/futbolista/futbolista.mdl   czyli te 3 pierwsze nazwy to muszą być wtedy folderami. daj sma to ci poprawie.

Odpowiedz

  • +
  • -
okajtek1 - zdjęcie okajtek1 07.07.2015

Tu masz sma , napisz jeszcze co mam zedytować na przyszłość.

 

Można zamknąć , sam wyedytowałem ścieżkę :P


Użytkownik okajtek1 edytował ten post 07.07.2015 13:20
Odpowiedz