←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

GmAMXBans
Problem z GmAMXBans 1.6 (Na forum)

Zablokowany

  • +
  • -
Roman21 - zdjęcie Roman21 31.05.2015

Witam wszystkich.

 

Posiadam mały problem, jeżeli temat ten napisałem łamiąc regulamin (bez wzoru itp.) w takim razie poprawię to, jeżeli zostanie mi zwrócona uwaga przez moderatora forum, proszę o wyrozumiałość, iż goszczę na tym forum pierwszy raz :)

 

Postanowiłem zrobić sobie sieć serwerów Counter Strike 1.6 z kolegą, jednak ja w ogóle jestem zielony w sprawach "serwerów cs 1.6", a skoro z tworzeniem for mam do czynienia kilka ładnych lat, postanowiłem zrobić forum a on serwery. Wszystko ładnie idzie, ale borykam się z jednym trudnym problemem, mianowicie GmAMXBans 1.6 (na forum oczywiście, że jak wchodzi się w zakładkę AMXBANS to jest lista banów itp.). Mój problem polega na tym, iż nie potrafię zrobić konta na stronie głównej amxbansa (np. dla unban support, który by sprawdzał screeny i odbanowywał gracza, zbanowywał itp.). Czytałem wszystkie poradniki, tutoraile i lipa, gdyż zauważyłem, że nie mogę kliknąć o w TE ZAKŁADECZKI PONIŻEJ, KTÓRE WIDAĆ NA SCREENIE:

 

 

 
 
 
Czerwone strzałeczki oznaczają, iż nie da się w te pola w ogóle kliknąć, nie mam tam dostępu jako główny administrator, tak więc proszę o pilną i szybką pomoc.
 
Pozdrawiam.
Odpowiedz

  • +
  • -
Roman21 - zdjęcie Roman21 31.05.2015

Dobra już wszystko ładnie działa, wystarczyło tylko "update" wgrać z GmAMXBANS 1.6(1) i wszystko w porządku :D

Temat do kosza :D

Odpowiedz

  • +
  • -
MAGNET - zdjęcie MAGNET 04.06.2015

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Temat zamknięty na prośbę użytkownika.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany