←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Jak podpiać modele do paczki cypisa?!?

  • +
  • -
Errorek :P - zdjęcie Errorek :P 22.05.2015

Witajcie, zrobiłem modele wieznia pod paczkę cypisa ,ale gdy go podłaczam tradycyjnie to pojawia się zwykły model tt.Ktos powie jak to podłączyc ??

Odpowiedz

  • +
  • -
Errorek :P - zdjęcie Errorek :P 22.05.2015

No leci + ,ale trzeba zdekomplitować model ?!?

Odpowiedz

  • +
  • -
Master Yoga - zdjęcie Master Yoga 22.05.2015

W każdym temacie ta sama bzdura. Dział zlecenia stoi pelny jakos cie tam nie widzę ? Co placa i wymagają ? Za trudne ? To dział problemy a nie zlecenia jak masz cos ze wzrokiem to załóż okulary.
Żądny kasy dzieciak ? Twe posty e większości nic nie wnoszą ( tak jak i mój aktualnie ).
Co do autora tematu poszukaj na forum usera o Nicku Epal - fajny pozadny gość a w dodatku wykona ci calkiem porządną robotę i to za darmo.

Dziwie się ze administracja ostrzega za upominanie się o reputacje a nie robi tego za naciąganie zwykłych cs'owiczow. ( czyt. Namawianie do zlecenia )
Odpowiedz

  • +
  • -
Z!3L0ny - zdjęcie Z!3L0ny 22.05.2015

W każdym temacie ta sama bzdura. Dział zlecenia stoi pelny jakos cie tam nie widzę ? Co placa i wymagają ? Za trudne ? To dział problemy a nie zlecenia jak masz cos ze wzrokiem to załóż okulary.
Żądny kasy dzieciak ? Twe posty e większości nic nie wnoszą ( tak jak i mój aktualnie ).
Co do autora tematu poszukaj na forum usera o Nicku Epal - fajny pozadny gość a w dodatku wykona ci calkiem porządną robotę i to za darmo.

Dziwie się ze administracja ostrzega za upominanie się o reputacje a nie robi tego za naciąganie zwykłych cs'owiczow. ( czyt. Namawianie do zlecenia )

Twoja wypowiedz jest bezsensowna i błędna na pewno ktoś ci zrobi taki kod za darmo nw co brałeś ale niech będzie

Odpowiedz

  • +
  • -
Master Yoga - zdjęcie Master Yoga 22.05.2015

Od kiedy do dekompilacji modelu potrzebny jest kod ?

Odpowiedz

  • +
  • -
Z!3L0ny - zdjęcie Z!3L0ny 22.05.2015

Od kiedy do dekompilacji modelu potrzebny jest kod ?

Nie wypowiadaj się jak nie wiesz o co chodzi proszę cię od kiedy dekompilacja zrobi ci dodatkowy kod


Użytkownik Z!3L0ny edytował ten post 22.05.2015 15:39
Odpowiedz

  • +
  • -
KochamFootball - zdjęcie KochamFootball 22.05.2015

W jaki sposób podłączasz? :)

Odpowiedz

  • +
  • -
Master Yoga - zdjęcie Master Yoga 22.05.2015

No leci + ,ale trzeba zdekomplitować model ?!?

 

Lepiej zleć zamówienie  ;)


na pewno ktoś ci zrobi taki kod za darmo nw co brałeś ale niech będzie

Pozdrawiam. Wróć do świata żywych.

Odpowiedz

  • +
  • -
wiwi249 - zdjęcie wiwi249 22.05.2015

Modelu nie trzeba dekompilować bo po co? Silnik nie obsługuje zdekompilowanych modeli.

 

Odpowiedz

  • +
  • -
Errorek :P - zdjęcie Errorek :P 23.05.2015

To jak ? Mam to zrobic ?

 

Odpowiedz

  • +
  • -
Errorek :P - zdjęcie Errorek :P 23.05.2015

Ktos się wypowie??
Odpowiedz

  • +
  • -
Master Yoga - zdjęcie Master Yoga 24.05.2015

Dekompilacje modeli dokonuje się programami typu MilkShape ( o ile się nie mylę )

Napisz do tego gościa Epal On bawi się w takie rzeczy.

Odpowiedz

  • +
  • -
Errorek :P - zdjęcie Errorek :P 26.05.2015

Z pewnych źródeł Wiem ze nie trzeba dekomplitowac modelu tylko wystarczy coś zmienić w silniku przy modelach, wie ktoś może jak to zrobić?
Odpowiedz