←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Inny
firmy tworzące strony internetowe

rafek34 - zdjęcie rafek34 18.05.2015

Czy znacie jakieś firmy, które profesjonalnie tworzą strony internetowe? Puki co znalazłem firmę http://www.agencja-eyedesign.pl/ . Zarówno opis na stronie, jak i komentarze w Internecie świadczą o tym, że firma jest na prawdę profesjonalna. Jakie jest Wasze doświadczenie z firmami tego typu? 

Odpowiedz

  • +
  • -
ex0 - zdjęcie ex0 18.05.2015

Wszystko zależy od tego co potrzebujesz? 

Jeżeli to ma być jakiś profesjonalny sklep internetowy czy coś takiego to warto iść w firmę to fakt, bo koszta będą równoznaczne z jakością. 

Natomiast jeśli to forum, strona internetowa, czy jakiś portal, po co zlecać to firmie która skasuje Cie naprawdę sporo? 
Nie lepiej powierzyć tego jakiejś osobie lub dwóm osobą (przykładowo grafik + programista), którzy wyniosą Cie znacznie taniej a ich oferta czy wykonanie prac jest nadzwyczaj zadowalające? 
Mnóstwo jest osób, które zajmują się takimi zleceniami, dlatego warto pod względem chociażby materialnym rozważyć opcję poszukiwania firmy ;)

Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 18.05.2015

DarkGL Company :D 

Odpowiedz

  • +
  • -
G[o]Q - zdjęcie G[o]Q 18.05.2015

Ja pracuje w takiej firmie, no i cóż klienci są zadowoleni klient ma stały kontakt z Project Managerami oraz dostaje dostęp do repozytorium kodu może więc patrzeć co jest zrobione ( ma podgląd ticketów zrobionych/ do zrobienia i informacje o commitach), może sam tworzyć tickety(funkcjinalności do zrobienia) ale to raczej po konsultacji z project managerami, mamy zespoły programistów, frontendowców, grafika i osobe od UX'a więc jest spoko. Ale jakbyć potrzebował jakąś małą/średnią stronkę za średnią kasę to możesz pisać PW to mogę się tym zająć, chyba że potrzebujesz firmy :D

Odpowiedz