←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Problem z sid changerem...

  • +
  • -
Mrufka.'s Photo Mrufka. 08.05.2015

Witam, moim problemem jest to, że nie nie mogę uniemożliwić pluginami itd. możliwości zmiany sid'a poprzez różne cheaty zmieniające sid'y

 

I tu zwracam się do was o prośbę. Czytałem gdzieś, że jest to bug w dproto wykorzystywany do zmiany sida, a czy istnieje jakiś sposób na zlikwidowanie tego oto buga? Jak jest to proszę o wyjaśnienie jak to zrobić.

 

Jeżeli jednak nie ma takiej opcji to czy można jakoś ominąć blokadę nadpisywania plików takim natrętom? (nie można im dać bana na cfg, ani zrobić destroy'a itd.) bo chciałbym edytować plugin ,,ban cfg" tak, żeby tworzył nowy plik .cfg o jakieś nazwie po której taki cheat się nie domyśli, że właśnie dzięki niemu nie może wejść na serwer lub taki który będzie umieszczać wykrywalny .dll w folderze z cs, a plugin będzie go blokować.

 

Jeżeli napisałem coś źle lub nie potraficie mnie zrozumieć to mogę edytować post i postarać się wytłumaczyć jaśniej.

Quote

  • +
  • -
Sniper Elite's Photo Sniper Elite 10.05.2015

Zmień banowanie z auto na IP w amxbans.

A DarkGL opisywał gdzieś jak obejść tego guardiana co to blokuje ustawianie bindów itp. Wykorzystywało się zwykłe set_info.... Gdzieś na jego blogu na pewno jest. Może ci pomoże: darkgl.amxx.pl

Quote