←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Asysty

  • +
  • -
anaskor - zdjęcie anaskor 02.05.2015

Witam, szukam pluginu który wprowadzi na mój serwer system asyst przy zabiciu, np. zadam graczowi 50 dmg i ktoś dobiję to oboje dostajemy fraga.
Tak, przeglądałem już spis pluginów lecz ten który tam się znajduje  nie działa tak jak powinien, w sensie ze zamiast pisać "Gracz+Gracz" piszę "gracz gracz" a jeśli ktoś ma dość długi Nick to mu go ucina i widać tylko jego początek.
Chciałbym także spytać czy dałoby radę usunąć lub zmienić wiadomości które wysyłają pluginy na say'u. Chodzi mi tutaj o bf2 rank mod oraz Spec Swich.

 

Odpowiedz

  • +
  • -
neolagg - zdjęcie neolagg 03.05.2015

Uzywam ten i z + jest nawet lepiej

http://amxx.pl/topic...a-przy-zabiciu/

Odpowiedz

  • +
  • -
anaskor - zdjęcie anaskor 03.05.2015

Uzywam ten i z + jest nawet lepiej

http://amxx.pl/topic...a-przy-zabiciu/

Naucz się czytać ze zrozumieniem, a jeśli chcesz nabijać posty bezsensownymi odpowiedziami to idź gdzie indziej.

Odpowiedz

  • +
  • -
neolagg - zdjęcie neolagg 03.05.2015

Witam, szukam pluginu który wprowadzi na mój serwer system asyst przy zabiciu, np. zadam graczowi 50 dmg i ktoś dobiję to oboje dostajemy fraga.
Tak, przeglądałem już spis pluginów lecz ten który tam się znajduje  nie działa tak jak powinien, w sensie ze zamiast pisać "Gracz+Gracz" piszę "gracz gracz" a jeśli ktoś ma dość długi Nick to mu go ucina i widać tylko jego początek.
Chciałbym także spytać czy dałoby radę usunąć lub zmienić wiadomości które wysyłają pluginy na say'u. Chodzi mi tutaj o bf2 rank mod oraz Spec Swich.

 te twoje "gracz gracz" bedzie sie zlewac z nickiem no ale powodzenia.

Odpowiedz

  • +
  • -
anaskor - zdjęcie anaskor 03.05.2015

Tak, przeglądałem już spis pluginów lecz ten który tam się znajduje  nie działa tak jak powinien, w sensie ze zamiast pisać "Gracz+Gracz" piszę "gracz gracz" a jeśli ktoś ma dość długi Nick to mu go ucina i widać tylko jego początek.

Jak już mówiłem, czytanie ze ZROZUMIENIEM się kłania... dziękuje, dobranoc.

Odpowiedz

  • +
  • -
glutex - zdjęcie glutex 03.05.2015

Spróbuj Asysta i Zemsta (fragi), bądź jego modyfikację
Odpowiedz