←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Nowy
[ROZWIĄZANE] Pytania dotyczące sklepu ( Pr...

Zablokowany

  • +
  • -
DoT3goFrytki - zdjęcie DoT3goFrytki 07.04.2015

Witam.

Mam zamiar zrobić sklep na cod moda chciałem was zapytać czy da się zrobić procentową walutę np raz dostaniemy monety a raz nie oczywiście podczas zabicia jeżeli da rade coś takiego zrobić powiedzieli (napisali ) byście jak ?

I jeszcze aby pisało w hud kto dostał monetę czy też inną walutę jak to można zrobić ?

Oraz menu sklepu podział na Exp , Miksturki HP i Info  (plik.txt) i do tego jak ustawić cvary dla admina aby dodać walutę graczowi ?

 

Widziałem kiedyś taki sklepik on był na farbki tylko nie było podziału menu w nim .

Pomogli byście z stworzeniem takiego sklepu ? 

Z góry dziękuje.

 

 

Odpowiedz

  • +
  • -
Wielkie Jol - zdjęcie Wielkie Jol 07.04.2015

Korzystasz z funkcji random_num, sprawdzasz czy random_num(1,5) jest równe 1 ( 20% szans w tym przypadku ), jeżeli jest równe, przydzielasz graczowi monetę za pomocą cod_set_user_coins czy jakoś tak, wyświetlasz komunikat za pomocą show_hudmessage

Odpowiedz

  • +
  • -
DoT3goFrytki - zdjęcie DoT3goFrytki 07.04.2015

heh a można trochę jaśniej ? ;)

 

Odpowiedz

  • +
  • -
Wielkie Jol - zdjęcie Wielkie Jol 07.04.2015

Mam zamiar zrobić sklep na cod moda chciałem was zapytać czy da się zrobić procentową walutę np raz dostaniemy monety a raz nie oczywiście podczas zabicia jeżeli da rade coś takiego zrobić powiedzieli (napisali ) byście jak ?

 

Jaśniej się nie da, mam za Ciebie napisać cały plugin, si?


Wielkie Jol (07.04.2015 13:25):
I odpowiedź na pytanie z tematu - tak da się.
Odpowiedz

  • +
  • -
DoT3goFrytki - zdjęcie DoT3goFrytki 07.04.2015

dobra dzięki ,może coś z tymi informacjami wymyśle i uda mi się zrobić ten sklepik ;)

Odpowiedz

  • +
  • -
MAGNET - zdjęcie MAGNET 12.04.2015

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany