←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Wyłączanie się uprawnień przy...

Zablokowany

  • +
  • -
stalin1 - zdjęcie stalin1 30.03.2015

Witam mam problem mianowicie wyłącza mi dostęp wszystkich adminów/vipów podkreślę że cvary mam ustawione czytanie z users.ini podmieniałem amxbans_core ale nadal występuje błąd co więcej czasem gracze skarżą się że nie widzą co kto pisze i co sami piszą a jestem prawie pewien że ma to coś wspólnego z zanikiem dotępu adminów/vipów bo zazwyczaj potym na nastepnej mapie występuje owy problem w logach czysto proszę o jakieś wskazówki z góry dziękuje

Odpowiedz

vbombatcz - zdjęcie vbombatcz 30.03.2015

Masz na serwerze asysty??

Jak tak to usuń bo to od tego jest. :0 i  zresetuj serwer.

 

 

Pomogłem daj +.


Użytkownik vbombatcz edytował ten post 30.03.2015 10:18
Odpowiedz

  • +
  • -
stalin1 - zdjęcie stalin1 30.03.2015


Masz na serwerze asysty??
Jak tak to usuń bo to od tego jest. :0 i  zresetuj serwer.

 

Tak mam asysty kurde to nawet zrozumiałe bo na chwile zmienia nick gracza ale większość graczy to chciała nie można poprawić tego pluginu? może jest zmiennik?


Użytkownik stalin1 edytował ten post 30.03.2015 15:46
Odpowiedz

  • +
  • -
grankee - zdjęcie grankee 30.03.2015

daj adminy na sid a nie nick

Odpowiedz

  • +
  • -
stalin1 - zdjęcie stalin1 30.03.2015


daj adminy na sid a nie nick

 

ale w tym problem że mimo że mam steam i tak czy siak taż czasem i ja nie mam admina po za tym niektórzy nie mają steam to jest trochę kłopotliwe 

Odpowiedz

  • +
  • -
grankee - zdjęcie grankee 30.03.2015

Nie jest ważne czy posiadasz steam, ale czy admin jest przydzielony na steam id. Jeśli admina masz na nick, to plugin od asyst ingerujący w nicki graczy robi problem. Jeśli dasz adminy na steam id to nicki przestaną mieć znaczenie.

Odpowiedz

  • +
  • -
stalin1 - zdjęcie stalin1 30.03.2015


ale czy admin jest przydzielony na steam id

 

Właśnie ja i kilku graczy mamy na sid admina ale tracą wszyscy ci co mają na nick i ci co mają na sid :/ czy np można dać admina na id cs'a mam nadzieje że nie palnąłem bzdury teraz ale wole się upewnić 

Odpowiedz

  • +
  • -
ParadisO - zdjęcie ParadisO 30.03.2015

Niema czegoś takiego jak id cs'a, więc możesz ewentualnie dawać na IP. 

Z logów, które dostałem od Ciebie (mam nadzieje, że tutaj się znajdą) wnioskuje, że to może być amx_bans.

Odpowiedz

  • +
  • -
stalin1 - zdjęcie stalin1 30.03.2015

Podkreślę że od pewnego czasu jak wcześniejszy mój problem z amxbans był że mój hosting zablokował mi hosta do pukawki i musiałem założyć nową na xaa.pl tylko że mimo że świeży amxbans (sprawdzona wersja wszystko działało na drugim serwerze jak i na tym do czasu zablokowania hosta) to pisze mi serwer niedostępny jest zaznaczony w czerwonej ramce ale wszystko inne działa więc odpuściłem sobie naprawianie tego nie daje banów online z strony.

Spoiler

Użytkownik stalin1 edytował ten post 30.03.2015 17:34
Odpowiedz

  • +
  • -
stalin1 - zdjęcie stalin1 31.03.2015

Przydały się wasze wypowiedzi dziękuje zainstalowałem plugin reload admin i jak na razie wszystko gra i nawet asysta działa poprawnie :) można zamknąć temat

Odpowiedz

vbombatcz - zdjęcie vbombatcz 31.03.2015

Ciesze się :)

Odpowiedz

  • +
  • -
MAGNET - zdjęcie MAGNET 06.04.2015

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany