←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Uraz kolana


Najlepsza odpowiedź IntelCom 20.03.2015 23:10

Ja miałem coś podobnego, cholernie bolało.Noga była mocno spuchnięta.Nie mogłem w zaden sposób się na niej oprzeć, nie mówiąc już o chodzeniu.Udałem się więc do lekarza, bo podejrzewałem złamanie czy coś.Po zrobieniu prześwietlenia okazało się, że nie ma żadnego złamania itp.Po prostu nogą była bardzo mocno stłuczona.Ponad 2 tyg. musiały minąć zanim doszedłem do siebie. Przejdź do postu
Zablokowany

  • +
  • -
xXxBoy4GirlxXx - zdjęcie xXxBoy4GirlxXx 20.03.2015

Cześć. Wczoraj mialem 8 lekcje wfu i podczas niego graliśmy w piłkę nożną. W pewnym momencie biegłem z całych sił do piłki i dostalem z bara, po czym zepchnięty wskoczylem na wyprostowaną prawą nogę. Cholernie bolało, ale częściowo ból ustąpił. I właśnie było juz za późno i myślałem że przejdzie to nie szlem do lekarza. Dzisiaj rano sie budzę i boli mocno, nic nie odpoczęła noga w nocy... Kurde w sobotę lekarza nie ma a do poniedziałku trzeba czekać.
Ogólnie mogę nogą ruszać ale okropnie boli w kolanie i pod nim.. Niewiem czy to jakieś ścięgna czy co. Miał ktoś podobny uraz lub wie ktos jak złagodzić ból?
Odpowiedz

  • +
  • -
0-0-0 - zdjęcie 0-0-0 20.03.2015

szlem

co?

idź do lekarza
Odpowiedz

  • +
  • -
Najlepsza odpowiedź IntelCom - zdjęcie IntelCom 20.03.2015

Ja miałem coś podobnego, cholernie bolało.Noga była mocno spuchnięta.Nie mogłem w zaden sposób się na niej oprzeć, nie mówiąc już o chodzeniu.Udałem się więc do lekarza, bo podejrzewałem złamanie czy coś.Po zrobieniu prześwietlenia okazało się, że nie ma żadnego złamania itp.Po prostu nogą była bardzo mocno stłuczona.Ponad 2 tyg. musiały minąć zanim doszedłem do siebie.
Odpowiedz

  • +
  • -
GeDox - zdjęcie GeDox 21.03.2015

Tak, pytaj się ludzi na forum o programowaniu  :facepalm:  Idź do lekarza, możesz mieć zerwane wiązadło. A jeśli nie możesz, to się nie ruszaj, ewentualnie odwiedź jakieś forum medyczne.


Użytkownik GeDox edytował ten post 21.03.2015 00:30
Odpowiedz

  • +
  • -
radim - zdjęcie radim 03.04.2015

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany