←  Pluginy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Nowy Plugin
[KOSZ] proszę o plugin

Locked

Flimbo's Photo Flimbo 19.03.2015

Witam zrobiłem sobie na serwerze western moda i chciałbym aby wszyscy mieli Kapelusze Cowboy'skie dla wszystkich graczy i teraz nie mam pojęcia jak to zrobić czy istnieje jakis plugin na ten kapelusz czy to trzeba jakies modele podmieniac ale nie chce pluginu na czapki bo to bedzie bezsensu ze wbije ktos na wm a bedzie miał czapke np  kota albo myszki chciałbym plugin na taki kapelusz ale zeby wszyscy mieli taki sam albo ct inny kolor a tt inny i nie zeby cos wpisac zeby dopiero zadziałał od razu po wejsciu na serwer zeby dostał taki własnie kapelusz czy istnieje taki plugin albo modele jakoś ustawic czekam na pomoc z waszej strony

Quote

  • +
  • -
olle's Photo olle 20.03.2015

https://forums.allie...ad.php?p=507822
Tutaj jest plugin gdzie losowo są hełmy, czapki itd i w tym jest cowboya więc mógłbyś se zabrać tylko cowboya.

Quote

Flimbo's Photo Flimbo 20.03.2015

to znaczy pobrałem ten plugin dodałem tam swój model kapelusza i teraz tak może ktos mi pomoze zrobić z tego pluginu tak żeby wszyscy z CT ITT mieli właśnie ten tylko model kapelusza bez wpisywania komendy żeby od razu po wejsciu na serwer dostawali kapelusz własnie ten dodałem model kapelusza oraz pliki sms amx moze ktos to ogarnie

Attached Files

Quote

  • +
  • -
DarkGL's Photo DarkGL 20.03.2015

Nazywaj tematy zgodnie z ich treścią.
Napisz ponownie temat nazywając go tak, aby każdy wiedział o co chodzi.

Jednoznacznie określ problematykę tematu, wyróżniając go spośród reszty.
Nie dodawaj zbędnych informacji, znaków, ani emotikon w nazwie tematu.

Ten temat w ciągu 24 godzin zostanie przeniesiony do kosza.
Quote
Locked