←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

BattleField2
Brak skupu odznak

  • +
  • -
diverNw - zdjęcie diverNw 15.03.2015

Witam od tygodnia posiadam dobrze rozkręconego dd2+bf2 lecz nikt nie kupuję odznak pierwszy raz miałem 36 odznak teraz mam 32 odznaki, może mi ktoś doradzić jak je sprzedawać reklamuję codziennie na serwerze o takim czymś ale nic. Może zrobić 48 odznak ?

 

Proszę o szybką odpowiedź. 

Odpowiedz

  • +
  • -
Alelluja - zdjęcie Alelluja 15.03.2015

Albo zrób jak najmniej odznak żeby było je trudno zdobyć i może wtedy zaczną kupować odznaki.

Odpowiedz

  • +
  • -
Alelluja - zdjęcie Alelluja 15.03.2015

Sory za double post coś mi się zepsuło proszę o usunięcie posta jak można.


Użytkownik Alelluja edytował ten post 15.03.2015 09:56
Odpowiedz

  • +
  • -
PanPoGromcA - zdjęcie PanPoGromcA 15.03.2015

Nikt ci nie kupuje odznak ponieważ nikt jej jeszcze nie dostał i nie wiedzą że ta odznaka jest bardzo przydatna.Pierwsze co zrób zorganizuj sobie jakis konkurs np. za 1 miejsce w rankingu dostaje sie odznake za darmo  lub za wejscie na forum wtedy bedzie miało pare osób odznaki i ludzie też będą chcieli i zaczną kupować :):):)

Odpowiedz

  • +
  • -
PanPoGromcA - zdjęcie PanPoGromcA 15.03.2015

Nikt ci nie kupuje odznak ponieważ nikt jej jeszcze nie dostał i nie wiedzą że ta odznaka jest bardzo przydatna.Pierwsze co zrób zorganizuj sobie jakis konkurs np. za 1 miejsce w rankingu dostaje sie odznake za darmo  lub za wejscie na forum wtedy bedzie miało pare osób odznaki i ludzie też będą chcieli i zaczną kupować :):):)

Odpowiedz