←  Problemy z pluginami

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

menu vipa się nie wyświetla

  • +
  • -
bnx - zdjęcie bnx 07.03.2015

Witam, mam ogromny problem z menu vipa chodzi mi o to ze zrobiłem sobie  VIPA ale mam problem bo nie wyświetla się menu vipa czyli darmowe broni do wybory czyli 

m4a1

ak itp.

ale mam jeszcze jedną prośbę, chodzi o to żeby u tt tam gdzie pisze np. dead to żeby pisało VIP ale vip z tt nie żyje to żeby normalnie pisało dead a jak ma pake to żeby pisało bomb ale jak tt żyje i niema paki to żeby w tamtym miejscu pisało VIP bo VIP pisze tylko w ct niestety  :/

proszę o pomoc a konkretnie o ustawienie dobrze pliku sma żeby do menu się wyświetlało niżej macie sma 

Odpowiedz

  • +
  • -
ZjadaczPasztetow - zdjęcie ZjadaczPasztetow 07.03.2015

Podaj kod, albo plik .sma
Odpowiedz

  • +
  • -
Maciejek. - zdjęcie Maciejek. 08.03.2015

 

 

ale mam jeszcze jedną prośbę, chodzi o to żeby u tt tam gdzie pisze np. dead to żeby pisało VIP ale vip z tt nie żyje to żeby normalnie pisało dead a jak ma pake to żeby pisało bomb ale jak tt żyje i niema paki to żeby w tamtym miejscu pisało VIP bo VIP pisze tylko w ct niestety   :/

co do tego wyżej to to jest nie możliwe. (widziałem jak osoby, które już trochę siedzą w pisaniu pluginów to pisały)

Odpowiedz

  • +
  • -
neolagg - zdjęcie neolagg 08.03.2015

Mam podobny problem na AMXX stworzyłem własnego VIPA przez VIP GENERATOR również nie otwiera się menu lecz działa tylko prefiks jak i lista /vipy. Nie wiem co jest ale podczas tworzenie zaznaczyłem "pokazywanie VIP w tabeli" również mi to nie działa..
Odpowiedz

  • +
  • -
bnx - zdjęcie bnx 08.03.2015

proszę bardzo macie plik sma :) ale błagam pomóżcie z tym menu 

Załączone pliki

  • Załączony plik  vip.sma   11,01 KB   8 Ilość pobrań
Odpowiedz

  • +
  • -
bnx - zdjęcie bnx 08.03.2015

Podaj kod, albo plik .sma

 

Załączone pliki

  • Załączony plik  vip.sma   11,01 KB   10 Ilość pobrań
Odpowiedz

  • +
  • -
ZjadaczPasztetow - zdjęcie ZjadaczPasztetow 08.03.2015

@neolagg Napisz nowy temat z tym problemem

Zaraz zobaczę co i jak z tym vipem, jak cos wykombinuje dam w @edit ;)
Odpowiedz