←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Szukam pluginu anty-reklama (ale jest prob...

opowiadacie kit - zdjęcie opowiadacie kit 15.02.2015

Tak jak w temacie szukam pluginu który będzie blokował IP w "NICK" nie potrzebuję na say itp bo to już ogarnołem i strony www też. Problem jest w tym że jakiś gościu albo jest ich więcej prześladują mój serwer instalowałem już chyba wszystkie anty reklamy z forum amxx.pl ale dalej jest problem. A problem polega na tym że jakimś cudem jak ktoś w nick napisze IP na przykład "21.212.212.12:21312   ." czyli da 3 spacje a potem kropka to żaden plugin tego nie wykrywa nie rozumiem tego a jak wchodzę na serwer z IP bez żadnych spacji i kropek na końcu to pluginy zmieniają mi nic na "Zmień Nick" itp. I tak samo jak ja zrobię ten "trik" jak wpiszę ip 3 spacje i kropka to mi też nicku nie zmienia ani nie blokuje. Bardzo was proszę o pomoc. :) I bardzo dziękuję za pomoc.

 

 

te pluginy mam zainstalowane

 

i jeszcze jeden ale nie mogę go znaleść na forum ale jak wejdzie się na serwer to zmienia nick na "Zmień Nick" ale on nie wykrywa tych spacji i kropki na końcu. 
 
Jeszcze raz z góry dziękuję za pomoc.

 


Użytkownik opowiadacie kit edytował ten post 15.02.2015 21:37
Odpowiedz

  • +
  • -
Wiciu1987 - zdjęcie Wiciu1987 15.02.2015

Daj im bana PERM i po kłopocie będzie 

Odpowiedz

opowiadacie kit - zdjęcie opowiadacie kit 15.02.2015

No tylko że takich banów na perma to ja już dałem chyba z 10 a oni ciągle inne IP i Steam ID i tak se wbijają to jest zabawa w kotka i myszkę. Naprawdę proszę o pomoc. Dzięki.

Odpowiedz

  • +
  • -
xXxBoy4GirlxXx - zdjęcie xXxBoy4GirlxXx 16.02.2015

Podaj kod plugin tego co zmienia Nick, może gdzieś można wpisać "hasła-klucze" aby banowalo po wykryciu chodź części ip lub ciągu liczb.
Odpowiedz

opowiadacie kit - zdjęcie opowiadacie kit 16.02.2015

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z "podaj kod pluginu tego co zmienia nick". Ale jeśli chodzi o jego IP i steam to na amxbans to za każdym razem jest inne IP i steam ID i jeszcze z innych krajów.
Użytkownik opowiadacie kit edytował ten post 16.02.2015 06:46
Odpowiedz

opowiadacie kit - zdjęcie opowiadacie kit 16.02.2015

Oki dziękuję poradziłem sobie. Do zamknięcia.

Odpowiedz