←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Problem ze Zbotami na NEW GAME

  • +
  • -
Jozek - zdjęcie Jozek 16.01.2015

Witam , mam Taki Problem dodałem paczkę CoD MoD zeby działał na New Game , wszystko działa pięknie ładnie , wgrałem ZBoty działa wszystko elegancko tylko , ze oni biegają z usp i nożami a chcę zeby grały wszystkimi broniami , kto Mi powie jak to zrobic

 

Pozdrawiam

Odpowiedz

  • +
  • -
Jozek - zdjęcie Jozek 16.01.2015

Jest coś takiego

 

 

Sorki , ze nie edytowałem ale wczoraj nie mogłem :// i myslalem ,ze dzis tez nie mozna :c

Załączone miniatury

  • xxdd.jpg

Użytkownik Jozek edytował ten post 16.01.2015 12:17
Odpowiedz

  • +
  • -
Petpat - zdjęcie Petpat 17.01.2015

Wybrałeś zły dział, od odświeżania tematów masz magiczny przycisk na górze, tam gdzie załączyłeś grafikę widnieje reklama (strona takowa może nie istnieje ale jest reklama), dodatkowo nie wiem dokładnie o co Ci chodzi, sprecyzuj bardziej zdanie bo nikt nie jest Ci w stanie pomóc jeżeli nie wie o co tak naprawdę biega. Chyba ,że to ja jedyny nie wiem o co tu chodzi.
Użytkownik Petpat edytował ten post 17.01.2015 00:51
Odpowiedz

  • +
  • -
Jozek - zdjęcie Jozek 17.01.2015

Zboty kupują broń i ją wyrzucają i grają tylko pukawkami albo nożami na modzie CoD Na botach .... i chce zeby grały broniami i klasami 

Odpowiedz

  • +
  • -
GwynBleidD - zdjęcie GwynBleidD 20.01.2015

Bot nie będzie grał klasami, bo nie wie co to klasa. No chyba, że te boty nauczysz, ale to już wyższa szkoła jazdy.

A bronie wyrzucają na 90% dlatego, że dostają je z klasy, a wolą kupić inne. Niestety buyzone jest zablokowany.
Odpowiedz

  • +
  • -
Jozek - zdjęcie Jozek 22.01.2015

To Co zrobić zeby grały klasami ? i nie wyrzucały broni 

Odpowiedz

  • +
  • -
IntelCom - zdjęcie IntelCom 23.01.2015

Znajomość PAWN, bez tego wiele nie zdziałasz ,(
Odpowiedz

  • +
  • -
NiczegoWinien - zdjęcie NiczegoWinien 23.01.2015

To moze w druga strone. Daj taska po przykladowo 5 sekundach od rozpoczecia rundy, usun wszystkie bronie botom i daj im te co maja w klasach.

Ale tak jak powiedzial Gwyn musisz "nauczyc" boty co ta sa klasy. W sumie nie pamietam ale chyba boty tez dzialaja na id (nie mam jak sprawdzic a nie chce tez sie osmieszyc). Jezeli dzialaja na ID to mozesz dodac w odrodzenie petle z randomowymi klasami. Mozliwosci jest wiele.

Odpowiedz

  • +
  • -
GwynBleidD - zdjęcie GwynBleidD 23.01.2015

Szybciej, prościej i łatwiej jest po prostu zablokować botom możliwość wyrzucania broni.
Odpowiedz

  • +
  • -
Jozek - zdjęcie Jozek 24.01.2015

a jak to zrobić :D

Odpowiedz

  • +
  • -
psilocybe - zdjęcie psilocybe 24.01.2015

Jeszcze prościej to byś wyrzucił całkiem te Zboty i zainstalował PodBoty na MetaModa, one o wiele lepiej sobie radzą z Amx. Klasami nie będą dalej grały ale nie powinny wyrzucać broni.

Odpowiedz