←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CS:GO w CS:1.6 ?

Zablokowany

SaQuaro - zdjęcie SaQuaro 30.12.2014

Witam mam pytanie czy dalo by sie na serwer cs 1.6 wgrac mapy z cs go ? I wgralo by sie jakies fajne skiny z cs 1.6 menu zakupu broni przerobic na podobny na cs go

a co do skinow na poczatek by sie mialo podstawowe skiny i zrobic sklep za fragi i np za 200 fraguw mozna by se bylo kupic nowy skin a od 1000 fraguw skin noza pod komenda /mojemodele wybieralo by sie skin na dana bron jak by sie mialo kilka zakupionych

a nakleiki tez by sie moze jakos dalo ? Mam nawet pomysl jak by to wygladalo


dalo by sie zrobic gomod do cs 1.6 czy tylko bujam w oblokach o 1 rano ? :-D
Odpowiedz

  • +
  • -
ex0 - zdjęcie ex0 30.12.2014

Witam mam pytanie czy dalo by sie na serwer cs 1.6 wgrac mapy z cs go ? I wgralo by sie jakies fajne skiny z cs 1.6 menu zakupu broni przerobic na podobny na cs go

a co do skinow na poczatek by sie mialo podstawowe skiny i zrobic sklep za fragi i np za 200 fraguw mozna by se bylo kupic nowy skin a od 1000 fraguw skin noza pod komenda /mojemodele wybieralo by sie skin na dana bron jak by sie mialo kilka zakupionych

a nakleiki tez by sie moze jakos dalo ? Mam nawet pomysl jak by to wygladalo


dalo by sie zrobic gomod do cs 1.6 czy tylko bujam w oblokach o 1 rano ? :-D

Jak przeportujesz to proszę bardzo.
Bezpośrednio niczego nie przeniesiesz bo to całkiem inne silniki.
Napisać takie rzeczy się da, co do modeli, chyba już są narzędzia do portowania.
A co do map, to nie mam bladego pojęcia czy da się jakoś mapę przeprotować czy trzeba na nowo ją robić.

Odpowiedz

  • +
  • -
Kobciu - zdjęcie Kobciu 30.12.2014

Modele skinów da się podmienić , nie wiem jak z mapami.

Odpowiedz

  • +
  • -
wiwi249 - zdjęcie wiwi249 30.12.2014

Naklejek na 100% nie zrobisz.

Modele z CS:GO są dostępne w wielu miejscach w necie już.

Z mapami raczej nie przeportujesz, trudna sprawa. Trzeba od nowa robić, razem z konfiguracją radów (oświetlenia), modelami no i oczywiście texturami (*.wad, z czego maksymalna rozdzielczość tekstury w silniku GoldSrc to 512x512 w mapach).

Odpowiedz

  • +
  • -
psilocybe - zdjęcie psilocybe 30.12.2014

O mapach zapomnij, przecież jak GoldSource zobaczy jedną skrzynke z CS:GO to sie scrashuje raz na zawsze :D

 

Dam Ci dobrą radę, kup sobie CS:GO :D

 

Edit: przykładowa paczka modeli z Globala pod 1.6: http://cs.gamebanana.com/skins/128334

 

Porównajcie sobie polygony. Siemanko.


Użytkownik psilocybe edytował ten post 30.12.2014 02:07
Odpowiedz

  • +
  • -
Onyke - zdjęcie Onyke 30.12.2014


dalo by sie zrobic gomod do cs 1.6

Co to jest ten gomod?

 

Odpowiedz

  • +
  • -
wiwi249 - zdjęcie wiwi249 30.12.2014

Gomod = Global Offensive Mod

Odpowiedz

  • +
  • -
Kaski8 - zdjęcie Kaski8 30.12.2014

Powiem Ci ziomek że o tej samej godzinie dzisiaj w nocy oglądając film i wpadłem na identyczny pomysł :D Tylko ja domysliłem się że naklejki i mapy nie przejdą, w głowie to była raczej koncepcja na plugin niżeli cały mod :D I fragi zamienić na walute ;P

Odpowiedz

  • +
  • -
Wielkie Jol - zdjęcie Wielkie Jol 30.12.2014

Challenge-Accepted.jpg

 

A tak serio, to naklejkami można zrobić tak, że po prostu zrobi się jeden submodel, który będzie zawierał np. 10 naklejek i np. po wpisaniu jakiejś tam komendy ustawi nam np. naklejkę z VP.

A co do skrzynek, można zrobić tak, że na serwerze masz zapis nvault, raz na tydzień np. na koniec mapy wypadają Ci skrzynki, jakieś proste losowanie ( no bez pokazywania broni xD ), szansa jedna na ileś tam i po tym gracz może np. Użyć sobie modelu X od X broni w zależności, co wylosował.

 


Użytkownik Wielkie Jol edytował ten post 30.12.2014 12:14
Odpowiedz

  • +
  • -
Droso - zdjęcie Droso 30.12.2014

Challenge-Accepted.jpg

 

A tak serio, to naklejkami można zrobić tak, że po prostu zrobi się jeden submodel, który będzie zawierał np. 10 naklejek i np. po wpisaniu jakiejś tam komendy ustawi nam np. naklejkę z VP.

A co do skrzynek, można zrobić tak, że na serwerze masz zapis nvault, raz na tydzień np. na koniec mapy wypadają Ci skrzynki, jakieś proste losowanie ( no bez pokazywania broni xD ), szansa jedna na ileś tam i po tym gracz może np. Użyć sobie modelu X od X broni w zależności, co wylosował.

ale ze cs ma ograniczenia co do precachowania to Ty wiedz, po co robić CS'a w CS'ie, przy takich ograniczeniach jeszcze.

Odpowiedz

  • +
  • -
Wielkie Jol - zdjęcie Wielkie Jol 30.12.2014

 

Challenge-Accepted.jpg

 

A tak serio, to naklejkami można zrobić tak, że po prostu zrobi się jeden submodel, który będzie zawierał np. 10 naklejek i np. po wpisaniu jakiejś tam komendy ustawi nam np. naklejkę z VP.

A co do skrzynek, można zrobić tak, że na serwerze masz zapis nvault, raz na tydzień np. na koniec mapy wypadają Ci skrzynki, jakieś proste losowanie ( no bez pokazywania broni xD ), szansa jedna na ileś tam i po tym gracz może np. Użyć sobie modelu X od X broni w zależności, co wylosował.

ale ze cs ma ograniczenia co do precachowania to Ty wiedz, po co robić CS'a w CS'ie, przy takich ograniczeniach jeszcze.

 

No ale chyba nie ma aż takich ograniczeń, by nie można było zprecachować 40 submodeli? No to może w takim razie bez naklejek, tylko submodele jako grafika od różnych skinów.

Zresztą czytałem gdzieś na alliedach kiedyś, że te ograniczenia można zmniejszyć.


Wielkie Jol (30.12.2014 13:16):
a po co robić? po to, by choć trochę dać od siebie do tego, co jest. A po co robiło się battlefielda, cod moda, albo diablo skoro to również było zbędne? strzelanka w strzelance?
Wielkie Jol (30.12.2014 13:40):
i to przy takich ograniczeniach, a jednak jakieś codmody powychodziły, chociaż równie dobrze można było kupić grę na rynku steam xD
Odpowiedz

  • +
  • -
sNH. - zdjęcie sNH. 30.12.2014

Patologia xD

Odpowiedz

  • +
  • -
MAGNET - zdjęcie MAGNET 30.12.2014

E tam dawajcie robimy cs 1.6 do GO !!!
Odpowiedz

  • +
  • -
psilocybe - zdjęcie psilocybe 30.12.2014

Deagle koniecznie z wersji beta 1.1 lub starszych, gdzie celując typkowi w głowę i oddając strzał - były 3 opcje, strzał w podłogę, sufit albo siadał headshot :D Zanim go przeładowałeś to mapa akurat się kończyła :D :facepalm:
Odpowiedz

  • +
  • -
mastah7991 - zdjęcie mastah7991 30.12.2014

a czy jest możliwość podmiany konkretnej txt konkretnemu modelowi za pomocą pawna ?

 

jeśli tak to naklejki są do zrobienia ;)

Odpowiedz

Kiccool - zdjęcie Kiccool 30.12.2014

Nwm czy to jakieś zjawisko paranormalne, ale ostatnio myślałem p tym samym. Po głębszych domyśleniach, tak na chłopski rozum od razu wiadome mi było że mapy nie podejdą. Co do modeli, jest pełno na gamebana takich co możesz je sobie wgrać i będą, niektóre są niemal identyczne jak z GO. A jak chodzi o naklejki, to raczej by musiałyby odrębne modele broni z naklejonymi naklejkami. Inaczej chyba nie przejdzie.

Odpowiedz

  • +
  • -
wiwi249 - zdjęcie wiwi249 30.12.2014

@up

Ewentualnie submodele, ale za dużo by ich było na każdą możliwą naklejkę w każdym miejscu.

Odpowiedz

  • +
  • -
MAGNET - zdjęcie MAGNET 18.04.2015

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Autor tematu zbanowany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany