←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Jak dodać muzyke w tle na serwerze ?

  • +
  • -
Paral's Photo Paral 27.12.2014

Witajcie

Jak dodać muzyke w tle na serwerze, żeby sobie muzyka poprostu leciała gdy gramy w tle.

Quote

  • +
  • -
Mychu's Photo Mychu 27.12.2014

Sprawdź czy o to ci chodził tylko musisz dodać własną nutę

Attached Files

Quote

  • +
  • -
Paral's Photo Paral 27.12.2014

A gdzie mam dodać tąmuzyke ? Do jakiego folderu ?

Quote

  • +
  • -
Mychu's Photo Mychu 27.12.2014

sound/misc


Edited by Mychu, 27.12.2014 16:59.
Quote

  • +
  • -
Paral's Photo Paral 27.12.2014

Ooo działa, dziękuje ;) A gdyby ta muzyka trwala np 10 sec to to by się powtarzało ? Czy by raz przeleciało tylko ?

Quote

  • +
  • -
Mychu's Photo Mychu 27.12.2014

tylko raz 

Quote

  • +
  • -
Paral's Photo Paral 27.12.2014

Bo kurcze mam cos co trwa 2 min ale gdy wrzuce to wtedy laduje sie 4 min .. ;/

Quote

  • +
  • -
Mychu's Photo Mychu 27.12.2014

Daj to na fd jak masz 

Quote

  • +
  • -
Paral's Photo Paral 27.12.2014

Hmmm . Teraz dzieje się tak że gdy wrzucam ten dźwięk do sound/misc i robię restart to wtedy gdy wchodzę na serwer to nawet nic mi się nie ładuje a gdy jestem na serwerze to nic nie słysze. No ale jest problem ... Bo jak wrzucałem wcześniej co innego to też nie słyszałem tego dźwięku więc nie wiem.

Quote

  • +
  • -
grankee's Photo grankee 27.12.2014

Jest plugin "radio", nie mapiętam nazwy, ale generalnie on chyba streamuje muzyke przez przegladarke z motd. Dzieje sie to na bieżąco także nie musisz zmuszać graczy do ściągania czegokolwiek.

Quote

  • +
  • -
MAGNET's Photo MAGNET 28.12.2014

Zawsze jest loop
Quote

  • +
  • -
ex0's Photo ex0 28.12.2014

Jest plugin "radio", nie mapiętam nazwy, ale generalnie on chyba streamuje muzyke przez przegladarke z motd. Dzieje sie to na bieżąco także nie musisz zmuszać graczy do ściągania czegokolwiek.

Ale w tym momencie warto dodać, że to bardzo obciąża serwer i przy jakiejś ubogiej wersji może to być za bardzo odczuwalne. 
 

http://amxx.pl/topic/46261-advanced-media-player-radio-na-serwerze/
Quote

  • +
  • -
Paral's Photo Paral 28.12.2014

Ale ja nie chce żadnego radia na serwerze, ja chciałbym żeby poprostu grała mi taka muzyka w tle jaką ja wyrobie jedna jedyna poprostu.

Ale ten plugin muzyka coś nie działa właśnie w tym problem.


Edited by Paral, 28.12.2014 12:59.
Quote

  • +
  • -
EmiLowaTy's Photo EmiLowaTy 30.12.2014

Nie polecam, bo może to się po pewnym czasie znudzić.

A co do pluginu Mycha, to jak chcesz by ci to działało, to nazwa twojej muzyki musi być Nuta.mp3

Quote

  • +
  • -
Paral's Photo Paral 30.12.2014

Wiem .. Dawałem nazwe tej muzyki Nuta.mp3 ale niestety nie działa i nie działało. A może jest to przez to że jest nielimitowany czas rundy na serwerze ?

Quote

  • +
  • -
grankee's Photo grankee 30.12.2014

Po pierwsze sprawdź czy da się ją uruchomić ręcznie, jeśli mp3 to 

mp3 play Nuta

jeśli wav

spk Nuta.wav

oczywiście musi się znajdować w katalogu sounds, a nie w żadnym podkatalogu, a jeśli jest w podkatalogu to musisz dać ścieżke w nazwie. Jeśli ręcznie działa to będziemu szukać przyczyny w pluginie, a jeśli ręcznie też nic to wina pliku z dzwiekiem. Może mieć nieobsługiwany format albo kodowanie.

Jeśli to mp3 to upewnij się, że masz mp3volume 1, bo może masz po prostu wyciszone mp3

Quote

  • +
  • -
Paral's Photo Paral 30.12.2014

Ehh, dalej nic. Nie pomoglo to niestety, nie wiem czemu to nie działa. Może powodem jest nielimitowany czas rundy? Jak myślicie?

Quote

  • +
  • -
grankee's Photo grankee 30.12.2014


a jeśli ręcznie też nic to wina pliku z dzwiekiem. Może mieć nieobsługiwany format albo kodowanie.

Czytasz w ogóle odpowiedzi?

Quote

  • +
  • -
Paral's Photo Paral 31.12.2014

A więc tak .. Ogarnąłem już to lecz muzyka dopiero się włącza w 2 rundzie wiecie dlaczego? Bo wolałbym żeby była już w 1 ..

Quote