←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Nie działa losowanie vipa

Mateos's Photo Mateos 27.12.2014

Witam !

Nie działa mi losowanie vipa na moim serwerze. Zabrałem sobie i znajomemu vipa, aby zobaczyć te losowanie. Na serwerze jest rozgrzewka i w drugiej, a nie trzeciej rundzie było podobno losowanie ... Wyskakuje :

 
[DARMOWY VIP] Uwaga! za moment zostanie rozlosowany darmowy vip na ta mape!
[FREE VIP] Zostala wylosowana osoba, ktora jest VIPEM! Losowanie przepada. Do nastepnej mapy!

Wpisuję w /vips - nikogo nie ma. Pytam się znajomego - również nie ma vipa, ustawiłem,że vip jest od 2 osób.

 

Plugin - http://amxx.pl/topic...zy-na-serwerze/

VIP 3.4 - http://amxx.pl/topic...-vip-plugin-34/

 

Attached Files


Edited by Mateos, 27.12.2014 00:20.
Quote

  • +
  • -
LeviPlayGames's Photo LeviPlayGames 27.12.2014

Usunąłeś Was z users.ini ?
Spróbuj wykorzystać darmowy generator z amxx.pl/dodatki i wgrać vipa na serwer.
Quote

Mateos's Photo Mateos 27.12.2014

Nie, nie usunąłem. Usunąłem tylko flagę vipa nam.

Wgrywałem vipa z generatora i z vipa 3.4. Na żadnym nie działało.

Quote

  • +
  • -
LeviPlayGames's Photo LeviPlayGames 27.12.2014

hmmm
Spróbuj przeinstalować plugin losujący i zobacz czy masz odblokowane odpowiednie moduły.

amxmodx ( tego nie musisz xd )
fun
colorchat
Zwróć też uwagę na to
 no i w zależności od vipa jakiego używasz ( a zakładam, że vipa z vipgeneratora, będzie trzeba w nim dokonać trochę zmian, gdyż ten z generatora przyznaję vipa tylko raz, no a skoro w moim pluginie vip jest przyznawany w 3 rundzie to mamy problem ) - bo co ważne, przyznawana jest sama flaga, na którą zwykle są vipy. Niedługo dodam post, w którym wytłumaczę co trzeba zrobić.

Edited by LeviPlayGames, 27.12.2014 01:07.
Quote

Mateos's Photo Mateos 27.12.2014

Teraz wgrałem ten plugin najnowszy, ktory losuje tylko vipa.

 

[DARMOWY VIP] Gratulacje dla gracza  Mateos, ktory uzyskal w wyniku losowania darmowego VIPA na tej mapie!

To wyskoczyło i to 2 rundzie na rozgrzewce... Oczywiście wpisuje /vips i mnie tam nie ma. Po rozgrzewce przegrałem kilka rund, a vip mi nie działał i nadal się nie pojawiał w /vips.

 

Quote

  • +
  • -
Wielkie Jol's Photo Wielkie Jol 27.12.2014

Cytuję prosto z tematu z pluginem:

Ważne - przyznawana jest flaga od vipa/svipa a nie svip/vip!

Następnym razem lepiej zadaj pytanie w temacie, w którym jest ten plugin, łatwiej potem będzie ludziom znaleźć dany problem etc.

 

Daj sobie wszystkie flagi oprócz vipa i po losowaniu sprawdź, czy dostałeś flagę od vipa. Jeżeli dostałeś, to wszystko gra.


Edited by Wielkie Jol, 27.12.2014 13:08.
Quote

Mateos's Photo Mateos 27.12.2014

W losowaniu otrzymał jakiś gracz vipa, odpalilem users.ini i nic się nie dopisalo.

Quote

  • +
  • -
Wielkie Jol's Photo Wielkie Jol 27.12.2014

Bo nic nie dopisuje, vip jest na jedną mapę, po końcu mapy vip jest usuwany.

Quote

Mateos's Photo Mateos 27.12.2014

To ja już tego nie kminie ..

Vipa ktoś otrzymał, ale on nie działa.

"po losowaniu sprawdź, czy dostałeś flagę od vipa. Jeżeli dostałeś, to wszystko gra." - to jak mam to sprawdzić ?

Quote

  • +
  • -
Wielkie Jol's Photo Wielkie Jol 27.12.2014

Jeszcze raz.

1. Nie dostajesz vipa tylko flagi ( które zazwyczaj są przydzielane dla vipa ), równie dobrze możesz komuś dać admin immunity

2. Vip trwa jedną mapę ( od 3 rundy )

3. Sprawdzasz wpisując amx_who, czy ktoś ma daną flagę

4. Musi działać, bo u mnie ten plugin śmiga od bardzo dawna, tylko tak jak napisałem, ja mam vipa z generatora przerobionego właśnie pod ten plugin.

Quote

Mateos's Photo Mateos 27.12.2014

[DARMOWY VIP] Gratulacje dla gracza  Mateos, ktory uzyskal w wyniku losowania darmowego VIPA na tej mapie!
10  Mateos           STEAM_0:0:51862647   279      Tak    Tak    abcdefghijklmnopqrsu

Nie dopisuję się flaga.

Quote