←  Bugi

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Nowy
Bugujące się DMG które jest na minusie

  • +
  • -
BartoszOsw - zdjęcie BartoszOsw 25.12.2014

Witam, mam problem i nie wiem co powoduje to że po uderzeniu gracza z klasy która posiada AWP 1/1. gracz zostanie trafiony DMG które jest na - np:. Strzelam ---> oberwał --> dostał DMG (-1042 lub więcej /mniej) --> i ma tyle samo HP co przed strzałem. I nie wiem co może być spowodowane. Myślałem nad Statystyką obrażenia ale mam też 3 inne. Refleks sznasa % na unikniecie. Uleczenia czyli za zadane DMG zdorwie regeneruje się i Zmarchwystanie % na odrodzenie się po śmierci. Nie wiem czy Statystyka na obrażenia lub na uniknięcie pocisku mogą to powodować. proszę o pomoc. Dziękuje.

Odpowiedz

  • +
  • -
Kobciu - zdjęcie Kobciu 25.12.2014

No to może któraś z tych statystyk to powoduje ? Może pokazuje zadane DMG, a tak naprawdę gracz uniknął strzału ?

Odpowiedz

  • +
  • -
BartoszOsw - zdjęcie BartoszOsw 25.12.2014

Tak nawet jak jest na 0 rozdane w statystykach? Będe musiał to chyba sprawdzić usuwając te statystyki, jeśli okaże się że będzie w porządku to któraś z nich jest winna.

Odpowiedz

  • +
  • -
Kobciu - zdjęcie Kobciu 25.12.2014

Tak nawet jak jest na 0 rozdane w statystykach? Będe musiał to chyba sprawdzić usuwając te statystyki, jeśli okaże się że będzie w porządku to któraś z nich jest winna.

Chyba tak będzie najlepiej, może jest jakiś błąd w kodzie.

Odpowiedz

  • +
  • -
EmiLowaTy - zdjęcie EmiLowaTy 30.12.2014

daj .sma klasy

Odpowiedz

  • +
  • -
Rivit - zdjęcie Rivit 30.12.2014

Daj funkcje Obrazenia z silnika cod mod...
Grzebałeś przy wytrzymałośći?
Odpowiedz