←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

STeam - mały problem :/

Locked

  • +
  • -
Slaughter's Photo Slaughter 01.09.2009

Witam. Bardzo licze na pomoc.

Otóż, mam steam. A w zasadzie- miałem. Powód: Nowy komp , miałem zapsiane w pliku i troche nie spodziwałem sie formata... Lecz niestety, on był... I mam takie oto pytanie. Czy znajać login , ID , maila pytanie i odpowiedź ( wysyłaną od STEAM poprzez zgloszenia konta "zapodzianego" ) , bez hasła, moge odzyskac Steam ?
Za cholere nie moge sobie go przypomnieć :/
Prosiłbym i odpowiedź tutaj + ew. wskazówki ;//
Quote

  • +
  • -
Portek's Photo Portek 01.09.2009

Skoro znasz login oraz email to po co pisać maila? - https://support.stea...d.com/login.php "If you have lost your password"
Quote

  • +
  • -
DarkGL's Photo DarkGL 01.09.2009

heh a te pytanie to se tak 4fun dali ;D jasne że możesz jeśli podasz dobrą odpowiedź to na meila ci przyjdzie hasełko ;)
Quote

  • +
  • -
Slaughter's Photo Slaughter 01.09.2009

DarkGL , gdzie mam podac odpowiedź ? Bo mam tak

Wbijam na Steam > odzyskaj utracone konto > Znam login (tutaj go wpisuje) > Kod weryfikacyjny + Tajna odpowiedź (wcześniej wysłali mi na maila kod i odpowiedź) > Piszę : "Wprowadź nowe hasło. Hasło musi mieć conajmniej 5 znaków" . Wpisuje nowe hasło itd. I pisze mi : Twoje hasło NIE zostało zmienione .


Dlatego pisze ://
Quote

  • +
  • -
DarkGL's Photo DarkGL 01.09.2009

nie pamiętam ale ja bez problemu odzyskałem
Quote

  • +
  • -
Slaughter's Photo Slaughter 01.09.2009

To jak nie wiesz, to albo nie odpisuj, albo odpisz sensowanie, a nie pier***** ze pytania daje FUN , skoro tak nie jest -.-
Quote

  • +
  • -
DarkGL's Photo DarkGL 01.09.2009

nie moja wina że nie potrafisz zmienić sobie hasła mi to zajeło 5 min lol
Quote

  • +
  • -
Portek's Photo Portek 01.09.2009

Kolega u nas odpowiedzi już nie uzyska (a w zasadzie to już ją uzyskał), z powodu blokady pisania na forum temat zamykam.
Quote
Locked