←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Nowy
[ROZWIĄZANE] Problem ze zmianą mapy

Zablokowany

  • +
  • -
Kaski8 - zdjęcie Kaski8 20.12.2014

Domyślam się, że to nie ten dział ale mam taki problem - po zmianie mapy na de_westwood crashuje w konsoli pojawia się

 

Warning: Unable to open overviews/de_westwood.tga for transfer

 

 

No i jeżeli nie ten dział to proszę o przeniesienie do odpowiedniego :)

 

Odpowiedz

  • +
  • -
psilocybe - zdjęcie psilocybe 20.12.2014

Nie wgrałeś pliku de_westwood.tga do folderu cstrike/overviews na serwerze.

W załączniku spakowany plik.

Edit: jeżeli *.bmp nie zadziała to zmień w pliku cstrike/maps/de_westwood.res z *.tga na *.bmp

Załączone pliki


Użytkownik psilocybe edytował ten post 20.12.2014 19:26
Odpowiedz

  • +
  • -
Kaski8 - zdjęcie Kaski8 20.12.2014

tylko, że to nie jest plik .tga, a bmp - takowy już się tam znajduje. a w cstrike/maps mam pliki de_westwood.txt /res/bsp i wlasnie nie rozumiem co tam zmienić ? 

Odpowiedz

  • +
  • -
Xeane - zdjęcie Xeane 20.12.2014

więc tak to co jest w de_westwood.rar dajesz do cstrike/maps później wracasz do cstrike szukasz mapcycle.txt i dopisujesz de_westwood, jeżeli nie masz mapcycle.txt to idziesz do addons amxmodx confings i tam masz maps.ini otwierasz ten plik i dodajesz de_westwood

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
Kaski8 - zdjęcie Kaski8 20.12.2014

nie działa. Dodam może, wchodząc na inny serwer na którym był westwood_big tez nie mogłem wejść więc pewnie problem tkwi u mnie ?

Odpowiedz

  • +
  • -
Xeane - zdjęcie Xeane 20.12.2014

miszczu patrz co piszesz następnym razem

Warning: Unable to open overviews/de_westwood.tga for transfer

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
Kaski8 - zdjęcie Kaski8 20.12.2014

Ja mam patrzeć ? co nie zmienia faktu ze mowa o zwyklym westwoodzie który nie chce sie zaladować tak samo jak big :)

Odpowiedz

  • +
  • -
psilocybe - zdjęcie psilocybe 20.12.2014

Daj swój plik maps/de_westwood.res
Odpowiedz

  • +
  • -
Kaski8 - zdjęcie Kaski8 20.12.2014

:)

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
psilocybe - zdjęcie psilocybe 20.12.2014

Zmieniłem *.res, wrzuć ten plik *.bmp który dałem na górze i wrzuć ten *.res, powinno działać. Następnym razem nie ściągaj map niewiadomego pochodzenia :)

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
Kaski8 - zdjęcie Kaski8 21.12.2014

Chyba w końcu skumałem w tym pliku .res jest zapisane co ma się ładować i zamist tego .tga którego nie było trza zmienić na .bmp bo taki pliczek posiadamy :D  Problem w tym że usunąłem ze swojego cs-a wszystkie pliki z westwoodem zeby miec pewnosc ze zadziała, żeby an nowo przez mój server mi się pobrały prawidłowe pliczki, zresetowałem mape na servie na westa i kappa nie dalej nie działa ale w teraz nie wywala błędu w konsoli. 

Odpowiedz

  • +
  • -
psilocybe - zdjęcie psilocybe 21.12.2014

Tak, *.res to skrót od resources.

Usuń z serwera i fastdl wszystkie pliki westwooda, to samo w swoim cstrike, następnie wgraj wersję z załącznika która jak zauważysz po rozpakowaniu nie ma pliku *res - tak ma być.

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
Kaski8 - zdjęcie Kaski8 21.12.2014

:C Nie dzała, żadnych logów ani nic, errorów nic nigdzie sie nie pojawia ;/ Może to u mnie z cs cos nie tak ale u sb tez usunalem westa juz kilka razy teraz też i nic ;[ Była by możliwość żebym podał Ci IP na PW i zobaczyłbyś czy Ci się ładuje jeżeli tak no to widocznie coś u mnie. 

Odpowiedz

  • +
  • -
psilocybe - zdjęcie psilocybe 22.12.2014

Możesz podać, tylko już teraz sam nie wiem, masz problem z serwerem czy z grą? :D
Odpowiedz

  • +
  • -
Kaski8 - zdjęcie Kaski8 22.12.2014

Dotychczas myslalem ze z serverem ale moze to wina mojego cs'a dlatego chce zebys sprawdzil jezeli ty wejdziesz to będę myslal nad tym co u mnei jest nie tak :D

Odpowiedz

  • +
  • -
Kaski8 - zdjęcie Kaski8 22.12.2014

Problem rozwiązany problem leżał po stronie mojego cs-a. Ale też dobre pliki podał Psilocybe dziena +

Odpowiedz

bicek - zdjęcie bicek 22.12.2014

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany