←  Opinie

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[Szukam] Hostingu pod TS / CS:GO / FORUM d...


Najlepsza odpowiedź mastah7991 16.12.2014 11:24

W mintshoscie jest graficzny do reinstalacji serwera i do zmiany hasla roota. Ogolnie podstawowe sprawy zwiazane z vpsem instaalacja modyfikacji jest juz w iterfejsie tekstowym jednak mozesz sobie graficzny zainstslowac jak dobrze pamietam kde lub gnome ? Moglem nazwy pomieszac xD Przejdź do postu

  • +
  • -
Jokey - zdjęcie Jokey 16.12.2014

Witam chciałbym was prosić o pomoc przy wyborze hostingu serwera lub vps. Nie wiem co byłoby lepsze i co wygodniejsze..

Chciałbym aby na danym sprzęcie znajdował się..

 

1. TeamSpeak

2. strona/forum

3. serwer cs:go

4. możliwe że drugi serwer cs:go

 

Chciałbym "wynająć" dedyka lub vps. Liczę na linki polecanych dostawców.

Prosiłbym o sensowne wypowiadanie się i jak najbardziej jasne, bez zbędnych komentarzy.

 


Użytkownik Jokey edytował ten post 16.12.2014 02:01
Odpowiedz

  • +
  • -
mastah7991 - zdjęcie mastah7991 16.12.2014

Polecam tylko ovh a jak dopiero zaczynasz i nie masz funduszy mintshost
Odpowiedz

  • +
  • -
Jokey - zdjęcie Jokey 16.12.2014

Dopiero zaczynam i chciałbym w miarę z prostym panelem aby ogarnąć na początek co i jak. Zaciekawiła mnie oferta VPS z minthost. Z serwerem miałem już do czynienia natomiast z VPS nie i boję się, że stracę pieniądze.. 

Odpowiedz

  • +
  • -
mastah7991 - zdjęcie mastah7991 16.12.2014

Jeśli dopiero zaczynasz możesz na oracle virtual boxie postawić sobie linuxa i pouczyć sie go konfigurować
Odpowiedz

  • +
  • -
Jokey - zdjęcie Jokey 16.12.2014

A mam jeszcze jedno pytanko jak to wygląda z VPS czy jest tam interfejs graficzny czy tylko tekstowy??

Odpowiedz

  • +
  • -
Najlepsza odpowiedź mastah7991 - zdjęcie mastah7991 16.12.2014

W mintshoscie jest graficzny do reinstalacji serwera i do zmiany hasla roota. Ogolnie podstawowe sprawy zwiazane z vpsem instaalacja modyfikacji jest juz w iterfejsie tekstowym jednak mozesz sobie graficzny zainstslowac jak dobrze pamietam kde lub gnome ? Moglem nazwy pomieszac xD
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 16.12.2014

tekstowy

Odpowiedz

  • +
  • -
Jokey - zdjęcie Jokey 16.12.2014

Okej, dzięki :)

Odpowiedz