←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CS zacina się zaraz po wejściu na serwer

  • +
  • -
Świecuś - zdjęcie Świecuś 11.10.2014

Witam. Pobrałem CS 1.6 v43 i mam problem, bo po połączeniu z serwerem i wejściu na niego, CS się zacina zaraz przy pierwszym oknie (jeszcze przed wyborem teamu) i muszę zamykać CS przez menedżera zadań. Podobnie mam po wpisaniu /top15 albo /rankstats gdzie wyskakuje okno i przy zmianie mapy, ale przy zmianie mapy zacina się od razu przy ładowaniu. Udaje mi się wejść na serwer mniej więcej dopiero za 3 razem, gdy już 2 razy zamknąłem go wcześniej awaryjnie, ale czasami udaje się nawet za 1szym razem. nie wiem od czego to zależy. Mam windows 7, gram NS i mam wi-fi (dobre, ale nie wiem czy to ma znaczenie, bo gdy już wejdę na serwer to mam ping ok. 40). Wcześniej miałem CS na tym samym komputerze i działał super, a zmieniłem tylko internet. Proszę o pomoc

Odpowiedz

  • +
  • -
pomen - zdjęcie pomen 12.10.2014

Brzmi jak problem z oknem MOTD, może spróbuj usunąć plik motd.txt

chociaż teorytycznie pobiera się on za każdym razem z serwera...

 

Na twoim miejscu zainstalowałbym jakąś czystą wersję NSa np tą:

http://www.cswarzone.com/p/home.html (żadnych reklam, podmianek, plików krzakowego masterserwera, bindów itp.)

 

Odpowiedz

  • +
  • -
infobotek - zdjęcie infobotek 07.03.2016

z góry przepraszam za odkop tematu, ale wiem sam po sobie. Też miałem taki problem z każdym jednym serwerem, lecz dokładnie nie powiem jaki program blokuje okna startowe przed wejsciem na serwer, gdyż nie pamietam ale jestem wzrokowcem. Gdyby ktoś potrzebował pomocy, niech wyśle screen panelu sterowania z programami, a wskaże program ktory to włanie blokuje.

Odpowiedz