←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Nowy
Resetowanie lvl

  • +
  • -
DJM - zdjęcie DJM 07.09.2014

Jak zresetować lvl wszystkim graczom i w każdej chwili oddać.

I jak zresetować graczowi tylko 1 klasę 

Odpowiedz

  • +
  • -
ex0 - zdjęcie ex0 07.09.2014

jeśli masz zapis nVault to po prostu wyłączasz serwer i usuwasz plik codmod.vault 

A danej klasie?
Chyba najprościej komendą /codadmin (wybierasz gracza który jest na danej klasie i zerujesz, nie wiem jak otwierać vaulta i go edytować, ale pewnie się da*)

* nie mam pewności, że się da :D

Odpowiedz

  • +
  • -
Barto_12_SAS - zdjęcie Barto_12_SAS 11.09.2014

jeśli masz zapis nVault to po prostu wyłączasz serwer i usuwasz plik codmod.vault 

A danej klasie?
Chyba najprościej komendą /codadmin (wybierasz gracza który jest na danej klasie i zerujesz, nie wiem jak otwierać vaulta i go edytować, ale pewnie się da*)

* nie mam pewności, że się da :D

 

 

O ile dobrze pamiętam to nie tyle co usuwasz, a po prostu ustawiasz komendą konkretny poziom.


Użytkownik Barto_12_SAS edytował ten post 11.09.2014 07:37
Odpowiedz

  • +
  • -
ex0 - zdjęcie ex0 11.09.2014

 

jeśli masz zapis nVault to po prostu wyłączasz serwer i usuwasz plik codmod.vault 

A danej klasie?
Chyba najprościej komendą /codadmin (wybierasz gracza który jest na danej klasie i zerujesz, nie wiem jak otwierać vaulta i go edytować, ale pewnie się da*)

* nie mam pewności, że się da :D

 

 

O ile dobrze pamiętam to nie tyle co usuwasz, a po prostu ustawiasz komendą konkretny poziom.

 

220a32960_.jpg

Komendą się czyści plik nvault? 
Od kiedy ? :|

Odpowiedz

  • +
  • -
G[o]Q - zdjęcie G[o]Q 11.09.2014


Komendą się czyści plik nvault?
Od kiedy ? :|

 

jak ustawisz levele komendą na 1 lvl to bedzie efekt jak wyczyszczenie

Odpowiedz

  • +
  • -
ex0 - zdjęcie ex0 11.09.2014

Wszystkie na raz się da? 
Którą komendą szanowny przedmówco ?

Odpowiedz

  • +
  • -
DJM - zdjęcie DJM 11.09.2014

Nie o to mi chodzi co wy piszecie


 

A jakbym chciał że zatrzymam serwer a potem jak uruchomi to kto miał na danej klasie największy lvl to się zrestartuje każdej osobie, i żebym mógł w każdej chwili mógł oddać te lvl

Odpowiedz

  • +
  • -
DJM - zdjęcie DJM 11.09.2014

Nie o to mi chodzi co wy piszecie


 

A jakbym chciał że zatrzymam serwer a potem jak uruchomi to kto miał na danej klasie największy lvl to się zrestartuje każdej osobie, i żebym mógł w każdej chwili mógł oddać te lvl

Odpowiedz