←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Kto postawił minę?

Zablokowany

  • +
  • -
Ana - zdjęcie Ana 21.08.2014

Witam. Szukam pluginu który pokazywałby adminom czy też nawet graczom kto postawił daną minę. Byłabym bardzo wdzięczna ponieważ zapomniałam jak on się nazywa i bez skutku szukam już 2 godznę..


sharkowy (23.08.2014 10:29):
Na przyszłość uważniej dobieraj dział, albo precyzuj o jaki mod chodzi.
Odpowiedz

  • +
  • -
MAGNET - zdjęcie MAGNET 21.08.2014

Na dobrą sprawę wystarczyłoby w cod_class_skill_used pobierać imię id do tablicy i wyświetlać graczom ;)

Odpowiedz

  • +
  • -
Ana - zdjęcie Ana 21.08.2014

matko boska rozumiem z tego tylko 6 słów: na dobrą sprawę wystarczyło by  i wyświetlać graczom.:D

A jest taki lugin który pokazywał by tylko adminom kto postawiłminę? chodzi mi o coda boczęsto mi kłada w niedozowlonych miejscach

Odpowiedz

  • +
  • -
dredek - zdjęcie dredek 21.08.2014

Jak jesteś na spect to widzisz wszystkie miny graczy. Po najechaniu na minę wyświetla się jej własciciel.

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
knd121 - zdjęcie knd121 22.08.2014

Wgrałem sobie ten plugin i fakt widać miny ale nie ma pokazanego kto ja postawił.

Odpowiedz

  • +
  • -
tytusek - zdjęcie tytusek 22.08.2014

czy pokazuje mine jak się zyje i jest w grze ? tylko podpis kogo jest bez jej widzenia bardziej 

jak nie to mógłby ktoś przerobić plugin

Odpowiedz

  • +
  • -
dredek - zdjęcie dredek 22.08.2014

czy pokazuje mine jak się zyje i jest w grze ? tylko podpis kogo jest bez jej widzenia bardziej 

jak nie to mógłby ktoś przerobić plugin

 

 

 

Mine pokazuje gdy jesteś martwy oraz gdy jesteś adminem.

Odpowiedz

  • +
  • -
radim - zdjęcie radim 22.08.2014

Wersja, która pokazuję właściciela miny wszystkim graczom.

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
tytusek - zdjęcie tytusek 23.08.2014

Wersja, która pokazuję właściciela miny wszystkim graczom.

nie działa i nie oto mi chodziło :D

bo teraz to pokazuje każdemu cały czas miny na biała i są widoczne a chce żeby pokazywało do kogo mina nalezy ale niestety nie pokazuje "Własciciela miny" jak sie najedzie na mine...

Odpowiedz

  • +
  • -
Wozny - zdjęcie Wozny 23.08.2014

 

Wersja, która pokazuję właściciela miny wszystkim graczom.

nie działa i nie oto mi chodziło :D

bo teraz to pokazuje każdemu cały czas miny na biała i są widoczne a chce żeby pokazywało do kogo mina nalezy ale niestety nie pokazuje "Własciciela miny" jak sie najedzie na mine...

 

 

Ty chcesz by "właściciel miny" pokazywało tylko adminom czy wszystkim po najechaniu na minę i mnie więcej cały czas czy jak jesteś martwy lub na specu ?? 

Sprecyzuj swoją prośbę :D 

Odpowiedz

  • +
  • -
tytusek - zdjęcie tytusek 23.08.2014

 

 

Wersja, która pokazuję właściciela miny wszystkim graczom.

nie działa i nie oto mi chodziło :D

bo teraz to pokazuje każdemu cały czas miny na biała i są widoczne a chce żeby pokazywało do kogo mina nalezy ale niestety nie pokazuje "Własciciela miny" jak sie najedzie na mine...

 

 

Ty chcesz by "właściciel miny" pokazywało tylko adminom czy wszystkim po najechaniu na minę i mnie więcej cały czas czy jak jesteś martwy lub na specu ?? 

Sprecyzuj swoją prośbę :D

 

wszystkim cały czas i tylko kto jest włascicielem nic wiecej

Odpowiedz

  • +
  • -
Ana - zdjęcie Ana 25.08.2014

Dziękuje plugin działa bez zarzutu:)

Odpowiedz
Zablokowany