←  Dyskusje

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Od matematyki do programowani...


Najlepsza odpowiedź Wielkie Jol 12.08.2014 12:18

Mam tę książkę. Zawiera ona na początku wstęp mówiący o matmie, od dodawania przez obliczanie reszty z dzielenia, po jakieś tam pietrowe ułamki. Następnie przejście jest od najprostszych programów mówiących o kwadratach z liczb, potem warunki, casy, jakieś tam funkcje mające za zadanie obliczanie radianow, jest dział ogólnie o bitach, pracy z plikiem. Książka jest dobra dla laików, sam ją kupowałem w gimnazjum jak byłem jeszcze. Chociaż jakieś zagadnienia moze by Cię zaciekawily. Programy są ukazane w 3 językach. Pascal c c++. O ile pamiętam helion udostepnial ftp z programami dla tej książki. Zawsze można zobaczyć co tam jest, czy coś interesuje. Przejdź do postu
Zablokowany

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 12.08.2014

http://helion.pl/ksi...icki,maalpr.htm

 

Ktoś miał ? czytał ? Osoba bardziej zaawansowana znajdzie coś tam dla siebie ?

Odpowiedz

  • +
  • -
Najlepsza odpowiedź Wielkie Jol - zdjęcie Wielkie Jol 12.08.2014

Mam tę książkę. Zawiera ona na początku wstęp mówiący o matmie, od dodawania przez obliczanie reszty z dzielenia, po jakieś tam pietrowe ułamki. Następnie przejście jest od najprostszych programów mówiących o kwadratach z liczb, potem warunki, casy, jakieś tam funkcje mające za zadanie obliczanie radianow, jest dział ogólnie o bitach, pracy z plikiem. Książka jest dobra dla laików, sam ją kupowałem w gimnazjum jak byłem jeszcze. Chociaż jakieś zagadnienia moze by Cię zaciekawily. Programy są ukazane w 3 językach. Pascal c c++. O ile pamiętam helion udostepnial ftp z programami dla tej książki. Zawsze można zobaczyć co tam jest, czy coś interesuje.
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 12.08.2014

Czyli niestety nic ciekawego

Odpowiedz
Zablokowany