←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Pytanie o sposób zapisu klanu w Nvault

Zablokowany

  • +
  • -
Nltj - zdjęcie Nltj 09.08.2014

Chciałbym zrobić klany na Coda, wybrałem sposób zapisu Nvault, i teraz pytanie, jak mam tam załóżmy 6 umiejętności, to jak było by poprawnie zapisać nazwę klanu, jego leadera, jego członków, i te umiejętności ? (w sensie mam załóżmy 4 inteligencji, reszty po 0, jak poprawnie zapisać to do Nvault a potem wczytać ?)

Odpowiedz

  • +
  • -
Nltj - zdjęcie Nltj 10.08.2014

Wymyśliłem to tak, klan miałby klucz nazwaplayera - klan i tam wartość czy jest adminem, założycielem, moderatorem, członkiem (liczba, nie mam zamiaru bawić się w formatex jeżeli to nie konieczne ^^)jakiegoś klanu, a np wczytywać bez Vault util tylko sprawdzać czy da się "getnąć" dany klucz if(nvault_get), przy połączeniu z serwerem wyszło by to ?

Odpowiedz

Wszechwiedzący - zdjęcie Wszechwiedzący 10.08.2014

Jakbys sie troche pobawił to pewnie by wyszło.


Użytkownik Wszechwiedzący edytował ten post 10.08.2014 19:58
Odpowiedz

  • +
  • -
Rivit - zdjęcie Rivit 10.08.2014

Ja bym to zrobil tak:
klucz - nazwa gracza
dane - nazwa klanu - status w klanie (tu zrobic jakis enum z rangami w klanie) - statystyka1 - statystyka2 - statystyka3 ...

Jezeli gracz nie ma klanu to nazwa klanu jest "Brak".

Ale to ja. Popatrz jak sa zrobione pluginy z nvaultem (ogarniesz sposob dzialania) / sql (ogarniesz co trzeba zapisac)
Odpowiedz

  • +
  • -
Nltj - zdjęcie Nltj 11.08.2014

Ale dane takie miałby każdy gracz w sensie nazwa klanu. Zresztą już jestem blisko, to można zamknąć, poradziłem sobie, dz Wam za wejście w temat i zapraszam na kolejny założony przez mnie, w którym ten sam probl (COFNIJ...) podobny problem jest poruszany.

 

Można zamknąć.

Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 11.08.2014

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Temat zamknięty na prośbę użytkownika.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany