←  Nowości

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CS:GO
Polskie tłumaczenie SourceBans 2.0

  • +
  • -
que - zdjęcie que 02.08.2014

Witajcie, jako iż niewidziałem aby ktokolwiek się podzielił Polskim tłumaczeniem do nowej wersji SourceBans 2.0.0 udostępie wam swoje tłumaczenie wykonane w 100% przezemnie.
 
Określę je jako wersja "Alpha" ze względu na możliwe błędy interpunkcyjne czy ortograficzne.
 
Przeglądałem 3 razy całe tłumaczenie (na stronie i podczas edycji i nieznalazłem błędów choć z pewnością takie się znajdą)
 
 
Jak zainstalować/wgrać/dodać spolszczenie do sourcebans?
 
Pobieramy plik sourcebans.php z załącznika i wchodzimy do folderu z sourcebans który mamy na serwerze www, następnie przechodzimy "application" (podświetlone na niebiesko)
 
mwzoNQM.jpg?1
 
Kolejno wchodzimy do "messages" (również podświetlono na niebiesko)
q3WVzWm.jpg\
 
I tworzymy nowy folder o nazwie "pl" (podświetlone na niebiesko), i tam wklejamy nasz pobrany plik z załącznika (sourcebans.php)
3qEiDVg.jpg?1
 
Później przechodzimy do Administration >> Settings >> Language wybieramy polski >> Zjeżdżamy na dół strony i "Save".
 
Po tym wszystkim nasze SourceBans powinno być w naszym ojczystym języku.
 
Jeżeli zauważycie błędy w tłumaczeniu, powiadomcie mnie a zaktualizuję tłumaczenie =)
 
Pozdrawiam.
 
PS. Jeżeli wybrałem zły dział, to proszę moderatora o przeniesienie do poprawnego.

Załączone pliki


Użytkownik que edytował ten post 02.08.2014 14:39
Odpowiedz

  • +
  • -
raximus - zdjęcie raximus 02.08.2014

Działa elegancko ^^ Leci zasłużony +

 

@Edit

W dodawaniu grupy serwera zamiast "Nazwa gracza" powinno być: "Nazwa Grupy"


Użytkownik raximus edytował ten post 02.08.2014 16:35
Odpowiedz

  • +
  • -
que - zdjęcie que 02.08.2014

Faktycznie, miały kruczek zawsze się znajdzie. Dzięki za podpowiedź aczkolwiek niemogę wyedytować tematu teraz więc napiszę do moda o wgranie nowego pliku =)

Łap plusa za to.

Edit, widzę 2 linijki dodatkowo
Ban Community friends
Ban Community groups

Lecz nie wiem jak je poprawnie przetłumaczyć, podajcie przykłady to dodam do pliku =)
Użytkownik que edytował ten post 02.08.2014 16:40
Odpowiedz

  • +
  • -
raximus - zdjęcie raximus 02.08.2014

1.Dodaj bana->Demo

Tutaj troche nie pasuje to "zaznacz" lepiej by brzmiało: wgraj/wybierz/przeglądaj

 

2. Jak się wejdzie w szczegóły bana to jest linijka: "Invoked on" do przetłumaczenia oraz proponuje zmienić "Unbanuj" na "odbanuj"


Użytkownik raximus edytował ten post 02.08.2014 21:50
Odpowiedz