←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] [war3ft] problem ze zmienieni...

Zablokowany

  • +
  • -
najsik - zdjęcie najsik 28.07.2014

Witam od niedawna mam amxmod na swoim komputerze kupiłem paczke pluginów z rosji unikatowa ,w polsce takiej nie ma. Przeczytałem wczesniej ,ze latwo spolszczyc wystarczy wlaczyc plik txt z folderu data/lang war3ft ale widzę ,że to jest dla mnie za trudne na razie wlaczam plugin na new game i nadal jest to co w zalaczniku. Czy mógłby mi ktoś napisać jak krok po kroku zmienić język moda war3ft na polski?

Załączone pliki

  • Załączony plik  bez   1,83 MB   13 Ilość pobrań

Użytkownik najsik edytował ten post 28.07.2014 19:35
Odpowiedz

  • +
  • -
Wielkie Jol - zdjęcie Wielkie Jol 28.07.2014

1.ustaw język serwera ba polski.
2. Ustaw swój język na polski
3. Sprawdź, czy w pliku od war3ft jest fragment spolszczony - będzie zaczynał się od fragmentu [pl]
Odpowiedz

  • +
  • -
najsik - zdjęcie najsik 28.07.2014

pierwszy i drugi punkt ktory napisales mam ,ale  w pliku tekstowym war3ft jest na poczatku [ru] zmienialem to na [pl] i tlumaczylem poczatek ale nadal ml_notfound a jak biore jezyk serwera na ruski wtedy to wszystko po rusku nawet to co niby przetlumaczylem

tak wyglada z ml_notfound

 

Załączone pliki

  • Załączony plik  bez   1,43 MB   9 Ilość pobrań

Użytkownik najsik edytował ten post 28.07.2014 22:35
Odpowiedz

  • +
  • -
Wielkie Jol - zdjęcie Wielkie Jol 29.07.2014

Rob wedle tego poradnika. Nie usuwaj języka ruskiego, tylko najzwyczajniej dodaj polski.

amxx.pl/topic/2677-piszemy-wielojezyczny-plugin/
Odpowiedz

  • +
  • -
najsik - zdjęcie najsik 29.07.2014

Wielkie jol dopiero teraz zobaczylem a tlumaczylem cala noc ;d bez patrzenia na posta sam zostawilem ruski i dodalem ten polski co przetlumaczylem . Koncze tlumaczenie jeszcze z godznika wszystko cacy :D Ale dzięki za pomoc . Temat do zamkniecia :)

Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 29.07.2014

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany