←  Propozycje

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Reputacja na telefonie.


Najlepsza odpowiedź GoldenKill 17.07.2014 23:59

Raczej nie 

Przejdź do postu
Zablokowany

Oporowiec. - zdjęcie Oporowiec. 16.07.2014

Witam,

czy jest możliwość, aby na wersji mobilnej widzieć w danym temacie reputacje moją i postów w temacie ? 

Odpowiedz

  • +
  • -
MAGNET - zdjęcie MAGNET 17.07.2014

Nie wiem jak na tapatalku, ale na mobilu sie nie da
Odpowiedz

Oporowiec. - zdjęcie Oporowiec. 17.07.2014

a gdyby tak zmienić wygląd strony na wersje mobilną to nic by to nie dało ??

Odpowiedz

  • +
  • -
MAGNET - zdjęcie MAGNET 17.07.2014

Nie rozumiem
Odpowiedz

Oporowiec. - zdjęcie Oporowiec. 17.07.2014

możliwe, trochę źle napisałem :D

chodzi mi o to, że gdyby zmienić wygląd strony AMXX.pl na komórkach to to by nic nie dało ?
teraz często z telefonu sprawdzam co się dzieje na forum (mam tam wersje mobilną) i jakoś tego nie mogę ogarnąć a gdy zmienię wersje na "pełna wersja" to telefon się zacznie zawieszać :/

Odpowiedz

  • +
  • -
GoldenKill - zdjęcie GoldenKill 17.07.2014

Jest możliwe. Jeśli na telefonie zjedziesz na sam dół i klikniesz "Pełna wersja", to będziesz wszystkie plusy widział, a nawet (chyba) będziesz mógł je dawać  :)

Odpowiedz

Oporowiec. - zdjęcie Oporowiec. 17.07.2014

Jest możliwe. Jeśli na telefonie zjedziesz na sam dół i klikniesz "Pełna wersja", to będziesz wszystkie plusy widział, a nawet (chyba) będziesz mógł je dawać  :)

tak wiem, tylko tak jak pisałem wcześniej mój telefon "nie udźwignie" "pełnej wersji" i po prostu zacznie głupkować (zawieszanie się) i cały czas korzystam z wyglądu "Wersji mobilnej" jednak tam nie widzę ile ktoś ma lajków przy danym poście, na jego profilu pisze mi tylko kiedy się zarejestrował i kiedy ostatnio był na forum da się to zmienić na wersjo mobilnej ?

Odpowiedz

  • +
  • -
Najlepsza odpowiedź GoldenKill - zdjęcie GoldenKill 17.07.2014

Raczej nie 

Odpowiedz

  • +
  • -
GwynBleidD - zdjęcie GwynBleidD 18.07.2014

Przygotowanie porządnego layoutu mobilnego niestety kosztuje i trwa... O ile czas by był, o tyle kasy na projekt nie mamy...

Jeśli jest ktoś chętny porządny layout sfinansować albo dla nas zaprojektować to jesteśmy chętni do współpracy.
Odpowiedz
Zablokowany