←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[JailBreak]Cele się nie otwierają

  • +
  • -
Dominika12345's Photo Dominika12345 25.06.2014

Witam, mam problem z menu u CT(strażników), wpisując w say "/menu" i klikając "3.Otwórz cele" powinny się otwierać cele, działało mi to do tej pory, jednak grając wczoraj na serwerze inni zaczęli mi się skarżyć na ten błąd...

Ostatnio nie wprowadzałam żadnych nowych pluginów więc nie wiem czego to może być przyczyna...

Quote

DILEREK's Photo DILEREK 25.06.2014

Error logi?
Quote

  • +
  • -
szelbi's Photo szelbi 25.06.2014

Dzieje się to na wszystkich mapach czy tylko niektórych?

Quote

  • +
  • -
Dominika12345's Photo Dominika12345 25.06.2014

Na początku nie działało na jail_anka a potem na pozostałych mapach też przestało działać.

Quote

  • +
  • -
Dominika12345's Photo Dominika12345 25.06.2014

Nie mogę edytować poprzedniego postu więc piszę nowy, otwieranie celi w menu nie działa tylko na niektórych mapach jednak bo przed chwilą sprawdziłam...

Quote

  • +
  • -
ex0's Photo ex0 27.06.2014

Tak jak kolega wyżej pisał, jakieś konkretne LOGI ?

Tylko Ty masz ten problem czy może wszyscy u Ciebie na serwerze?

To dość istotna informacja.

Cele otwierasz menu tak?
Nie sądzę, żeby dobrze prosperujące wcześniej menu w którym jak mniemam plauszków nie miałaś (?), przestało działać, także czas na logi !

Quote

  • +
  • -
ThCe's Photo ThCe 27.06.2014

Na niektorych mapkach przez menu nie działa i trzeba dodać wtedy przycisk przez menu admina.
Quote

  • +
  • -
szelbi's Photo szelbi 27.06.2014

To czy się otwierają, czy nie, zależy od tego, w jaki sposób są zrobione cele. Aby otwierało na każdej mapie (ale czasami może otwierać za dużo, np. na cappy v2 otwiera basen z lawą przed celą) wystarczy zmienić kod otwierania cel na poniższy.

 

http://amxx.pl/topic...-bez-przycisku/

Quote

  • +
  • -
Cold_Fire's Photo Cold_Fire 30.08.2014

U mnie też tak jest. Sorry, że odkopuje temat, ale mam ten sam problem.

Quote