←  Forum

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Brak działań administracji

Locked

GT Team's Photo GT Team 23.06.2014

Witam,

Chciałbym zwróicć, uwagę, na brak reakcji ze strony administracji w związku co do różnych rzeczy.

 

Chodzi mi ogólnie do moich postów/tematów w dziale Propozycje (Forum)

 

Nie wiem, czy jest to spowodowane nie chęcią, czy brakiem znajomośći...(czy coś ?)

 

 

Ale chcę by wiedzieliście, że my, GT Team jesteśmy trochę zniesmaczeni tą całą sytuacją.

 

Również co do moich "zgłoszeń" (zgłoś post itd.. )

 

Zdarzało mi się zgłosić, by temat otwarto, bo chcę coś dodać/czy się z tym nie zgadzałem, ale nadal ani widu ani słychu, być może sam już zapomniałem.

Quote

  • +
  • -
DarkGL's Photo DarkGL 23.06.2014

Administratorzy to studenci a teraz jak wiadomo jest okres sesji po pewnie wszystko wróci do normy.

Quote

GT Team's Photo GT Team 23.06.2014

Jednak nie chodzi mi o teraz ale tak myślałem. Może Pan zamknąć temat.
Quote

GT Team's Photo GT Team 23.06.2014

Jeżeli masz zamiar spamować proszę o nie odpowiadanie bez sensownie, spamujesz, i powinno być ostrzeżenie ;>

Quote

GT Team's Photo GT Team 23.06.2014

Czekam już z 5 miesięcy, i nic, może byś tak przejrzał trochę :)

Quote

DILEREK's Photo DILEREK 23.06.2014

Sorra, ale ty myslisz, ze oni 24h siedza na amxx.pl? Maja waznirjsze sprawy typu mama, tata, rodzenstwo, dziewczyna, chlopak (nie wnikam). Oni nie beda specjalnie dla Was GT Team siedzien niewiadomo ile czasu w pixelach. Poza tym zbliza sie koniec roku (innym sie zakonczyl) i zapewne nie jeden musial poprawic oceny czy cos w tym stylu. Mysle, ze spokojnie sie doczekach tylko daj im pozalatwiac sprawy prywatne...
Edited by DILEREK, 23.06.2014 22:30.
Quote

GT Team's Photo GT Team 23.06.2014

No przecież oczywiście, że o tym wiem, jak mogłes przeczytać chodzi dokładnie o dział forum ( propozycje ) -> oraz dawne moje zgłoszenia "zgłoś post moderatorowi". Tak więc powtarzam chodzi o tematy wcześniejsze, które nawet do teraz są nei zamknięte, a żaden Head się nie wypowiedział, co do tego, ( i teraz pytanie Czy musi się wypowiadać ? ). Nawet nie wiem, czy jest to propozycja, dobra, czy jak.. A może ktoras wejdzie w życie?
Quote

  • +
  • -
dasiek's Photo dasiek 24.06.2014

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Quote
Locked