←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

scinki

Zablokowany

  • +
  • -
ksn - zdjęcie ksn 12.08.2009

Witam. mam serwer z gnet wawa 2 protokoly, ale na nim strasznie scina. palce za niego 72zl na miesiac, wiec raczej chce zeby gra chodzila plynnie. jest jakis sposob, zeby serwer lepiej chodzil? nie wiem, przerobic go na 1000fps czy cos innego. pisac propozycje

aha i to chyba nie chodzi o serwerownie, bo jest ona jedna z najlepszych w Polsce. o dproto tez chyba nie, bo mialem serwer tylko 48 i jak gralismy mixy to kumple mowili, ze tez scina. mysle, ze to jest moja wina dlatego proszę o pomoc.
Odpowiedz

  • +
  • -
dezerter_af - zdjęcie dezerter_af 12.08.2009

Może za dużo pluginów? Daj logi i wylistuj pluginy na serwie...
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 12.08.2009

bo jest ona jedna z najlepszych w Polsce

To skąd ścinanie? Wykonaj komendę stats w konsoli i pokaż wynik.
Odpowiedz

  • +
  • -
ksn - zdjęcie ksn 12.08.2009

CPU   In    Out   Uptime  Users   FPS    Players
81.54  0.00  0.00       0     0   59.73


w logach nie mam zadnych errorow, a o pluginy tez raczej nie chodzi, bo np. na cw mam amx_off i tez scina. tak jak tez wspomnialem mialem serwer do mixow, tam byl wylaczony amx w metamodzie i tez zacinalo.

PS. jak przerobic serwer na 1000fps? bo tam ponoc nie scina w ogole
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 12.08.2009

jak tez wspomnialem mialem serwer do mixow, tam byl wylaczony amx w metamodzie i tez zacinalo.

więc czemu sądzisz że to twoja wina ? jedynie złe rate'y ?

p.s.
przy 1000fps to dopiero może ścinać, bo będzie zwiększone obciążenie :D
Odpowiedz

  • +
  • -
ksn - zdjęcie ksn 12.08.2009

te osoby, ktore graly na moim serwerze na pewno maja dobre raty. nie wiem kiedy to byl chyba 3 dni temu to jak gralismy i ktos rzucil granata to on lecial do przodu, do tylu i dalej do przodu.
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 12.08.2009

Plugin in_game_ads.amxx w plugins.ini? Wiem z doświadczenia że potrafi robić tak z serwerem, ale to nie wyjaśnia "ścinek" przy wyłączonym amx'ie.
Odpowiedz

  • +
  • -
ksn - zdjęcie ksn 12.08.2009

nie mam tego pluginu. sprawdzilem dokladnie.

btw. dzisiaj zapytalem kumpla, ktory gral tam ze mna kilka razy cw. powiedzial, ze lekko scina. ja zapytalem co mam zrobic, a on zebym zmienil na lepszy hosting np. gnet LOL! przeciez mam z gnetu, a tak sie gra jakby to byla jakas pukawka. ludzie nawet nie dowierzaja, ze jest to serw z tej firmy.

[ Dodano: 14-08-2009, 17:54 ]
REFRESH

powiedzcie jak zrobic server 1000fps. co musze zmienic
Odpowiedz
Zablokowany