←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

nVault jak pobrać "data".

  • +
  • -
KRAKOW's Photo KRAKOW 28.05.2014

Witam.

Jestem już dość doświadczony w pluginach i nVault. Tylko, że teraz pojawił się problem :

Chcę zrobić plugin, w którym m.in. gracz wybiera w menu kilka opcji i zapisują się one do pliku np. test.vault. Przykładowy zapis :

s1z1ak47

s2z1usp

s3z1heg

 

I nvault_get używam, żeby tego znaleźć. Ale jak mam zrobić, żeby pobrać "data" (czyli te bronie) z każdego "key'a"(s1z1, s2z1 itd.). Po pobraniu wszystkich wartości chcę je połączyć w jedno (domyślam się, że przyda mi się tu funkcja add) i zapisać do pliku tekstowego. Próbowałem już z get_vaultdata. Nie jest to opisane w dokumentacji - próbowałem sam coś wykminić ale na żaden sposób nie chce działać.

Podsumowując :

Chcę pobrać wszystkie "data" i połączyć je w jedno a następnie zapisać w .txt.

Quote

  • +
  • -
GwynBleidD's Photo GwynBleidD 29.05.2014

Nvault składa się z par klucz - wartość. Gdzie masz klucz, a gdzie wartość?
Quote

GT Team's Photo GT Team 29.05.2014

Wartośc chyba u niego to ta broń, ale klucz jest trochę dziwny.

 

Pobrać wszystkie data powiadasz ?

Wszystkie "data" graczy "testujacych" na serwerze, czy Wszystkie "data" z pliku nvault ?

 

Quote

  • +
  • -
KRAKOW's Photo KRAKOW 29.05.2014

s1z1 itd. to klucz. Bron to data.

@GT Team :

Wszystkie "data" z pliku nvault bo i tak tylko dla jednego gracza jest plugin. Jeśli mi się uda go zrobić to w najbliższym czasie o mnie usłyszycie ^^


Edited by KRAKOW, 29.05.2014 15:28.
Quote

GT Team's Photo GT Team 29.05.2014

Hmmm ale tajemniczośc :)
 

Musisz znać nazwy wszystkich kluczy, jak znasz to pobierasz do talibcy wielowymiarowej te dane i masz w jednej tablicy wszystkie dane.

 

Nastepnie zapisujesz wartości z tej tablicy do pliku.

Quote

  • +
  • -
BlackPerfum's Photo BlackPerfum 29.05.2014

Musisz znać nazwy wszystkich kluczy

Nie musi

Można zawsze użyć nvault util i po sprawie a tak poza tym to ciężko tutaj kogoś zadziwić
Quote

GT Team's Photo GT Team 30.05.2014

Mówimy tutaj o nvault, fakt nie wziąłem pod uwagi nvault_util, gdyż ogólnie nie używam jej bo nie potrzebna mi.

 

Wystarczy pętla, wczytanie danych i po zabiegu :)

 

Quote