←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Nowy
Klasa nie pokazuje sie na serwerze

dEAL' - zdjęcie dEAL' 24.05.2014

Siemka. Tak jak w temacie.

Zrobiłem w generatorze klase. Zaznaczyłem Premium, Frakcja( w tym okienku nic nie wpisywalem ), i inne tak rakiety itp.

Po czym wgrywam ta klase do do: addons/amxmodx/plugins/codclass_zabojca.amxx

Dopisuje ja do addons/amxmodx/config/plugins-codmod.ini (dopisuje wpisujac codclass_zabojca.amxx)

Nastepnie otwieram addons/amxmodx/config/frakcje_klas.ini i tam dodałem: [klasa]Zabojca XXL[frakcja]\rXXL\d[30,75 sms]

Ale ta klasa na serwerze sie nie pokazuje czemu? ;/

 

 

Odpowiedz

  • +
  • -
xenos - zdjęcie xenos 24.05.2014

errory? lub przynajmniej SMA klasy? cokolwiek.

Odpowiedz

  • +
  • -
Hammurabim - zdjęcie Hammurabim 25.05.2014

Pokaż errory chociaż możliwe że w złym miejscu wpisałeś lub złączyłeś to nazwe z inna nazwa w configu .

Mysle że to powinieneś poprawić albo najlepiej próbuj na razie bez cen itp. Jak będzie działać to dobrze a jak przestanie to wiesz co zawiniło :)

Odpowiedz

  • +
  • -
lolsnox123 - zdjęcie lolsnox123 19.07.2016

Siemka. Tak jak w temacie.

Zrobiłem w generatorze klase. Zaznaczyłem Premium, Frakcja( w tym okienku nic nie wpisywalem ), i inne tak rakiety itp.

Po czym wgrywam ta klase do do: addons/amxmodx/plugins/codclass_zabojca.amxx

Dopisuje ja do addons/amxmodx/config/plugins-codmod.ini (dopisuje wpisujac codclass_zabojca.amxx)

Nastepnie otwieram addons/amxmodx/config/frakcje_klas.ini i tam dodałem: [klasa]Zabojca XXL[frakcja]\rXXL\d[30,75 sms]

Ale ta klasa na serwerze sie nie pokazuje czemu? ;/

ja podobny problem mam nie pokazują mi się klasy na serwerze a są wgrane ^^ poprawnie..

Odpowiedz

  • +
  • -
Epal - zdjęcie Epal 20.07.2016

A po co w generatorze dodajesz frakcje jak ona jest robiona innym sposobem??
Odpowiedz

  • +
  • -
SHiBBy. - zdjęcie SHiBBy. 20.07.2016

Napisz pw jaka to klasa opisz ja dokladnie :P moze pomoge :D

Odpowiedz

  • +
  • -
NNK - zdjęcie NNK 20.07.2016

Przy robieniu klasy nie zaznaczaj wogóle pola frakcja gdyz frakcje dodajesz w codfrakcje.ini a nie w klasie (Masz frakcje cypisa), wtedy bedzie dzialalo

Odpowiedz

  • +
  • -
SHiBBy. - zdjęcie SHiBBy. 20.07.2016

robilem kiedys te frakcje z dodatku tak jak ty. Normalne klasy mi dzialaly za to premki nie.. Lepiej nie bawic sie w te frakcje i niech cyka :) no chyba ze sam ruszysz glowa i pokminisz.

Da sie zrobic.. Trzeba isc tylko droga prob i bledow :P wiem bo sam diablo robie wiec czasami szlak trafia ale zrobie przerwe i dalej kombinuje :D

Odpowiedz