←  Problemy z pluginami

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

psychostats i połączenie z serwerem

Zablokowany

mayerboss - zdjęcie mayerboss 04.06.2008

Witam mój system operacyjny to Windows xP wiem, że na windach nie stawia sie serwerów ale niestety na linuxie miałem wysokie pingi.
Otóż mam zainstalowanego krasnala stworzone bazy (wgrane nowe MySQL by psychostats można było zainstalować), amxbans działa prawidłowo lecz psychostats nie niby pokazuje stan aktualny serwera w zakładce servers ale nie ściąga logów przez co nie ma rankingu na stronie.

Serwer cs'a mam na osobnej partycji, co mam wpisać w manage by pobrało statystyki z serwera, mam ustawić protokół czy zostawić pusty ?

[ Dodano: 04-06-2008, 16:12 ]
uuu ile odpowiedzi panowie.... hehehe pomoże ktoś czy nikt nie posiada tak dużej wiedzy ?
Odpowiedz

  • +
  • -
Saper - zdjęcie Saper 04.06.2008

tylko masz lekki problem.... musisz zrobic FTP do tego servera zeby ci dzialalo.... W przypadku wykupionego servera podajesz dane do FTP

normlanie sie podaje sciezke cstrike/logs ale jak ty masz to na swoim kompie to to inaczej trzeba zrobic....

pozdro

Sproboj dac taka sciezke 0:/sciezkadocsa/cstrike/logs
Odpowiedz

mayerboss - zdjęcie mayerboss 05.06.2008

próbowałem... dałem też na jakiś badziewny ftp i tez ****... nie wiem co jest nie tak :/
Odpowiedz

  • +
  • -
Saper - zdjęcie Saper 05.06.2008

a masz ustawiony chormonogram zadan crontab ???

tu masz link do mojego poradnika jak sie robi psychostaty...

http://amxx.pl/viewtopic.php?t=977

zobacz czy czegos nie omineles:)
Odpowiedz

mayerboss - zdjęcie mayerboss 08.06.2008

na krasnalu ? nie ma czegoś takiego.
Odpowiedz

  • +
  • -
Saper - zdjęcie Saper 08.06.2008

no jak nie masz crontaba to nie postawisz psychostats.....

a jesli zalezy ci na psychostats to wykup sobue hosting na www.webd.pl za 3.99zl miesiecznie bedzesz miec psychostaty i dodatkowo mozesz postawic amxbans czy jakies forum albo wszystko na raz :)

pozdro ^^
Odpowiedz
Zablokowany