←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Jak postawić serwer.

  • +
  • -
WENDA - zdjęcie WENDA 03.05.2014

Witam, przeczytałem i obejżałem wiele poradników ale nigdzie tego nie znalazłem. Chodzi mi o to, że jak stawiam serwer HLDS pisze "<not reconnect>". Tu pojawiają się moje pytania. Mianowicie:

1. Co zrobić bym mógł wejść na serwer.
2. Czy można tak zrobić by po postawieniu serwera HLDS na swoim komputerze wgrać mody, pluginy itd. a dopiero jak wszystko będzie ok wrzucić gotowy serwer na hosting typu pukawka itd.? Chodzi mi o to bym nie musiał wydawać pieniędzy, kiedy nawet nie wiem czy uda mi się postawić własny serwer. :D

LICZĘ NA SZYBKĄ POMOC, POZDRAWIAM! :D

Odpowiedz

pazurex - zdjęcie pazurex 03.05.2014

Na rożnych hostingach są serwery testowe...

Odpowiedz

  • +
  • -
WENDA - zdjęcie WENDA 03.05.2014

Na rożnych hostingach są serwery testowe...

 

Sprawdzałem na 3 i wszędzie nie ma wolnych miejsc nawet na serwer testowy. Jednak mi nie o to chodzi... chciałbym "zaprojektować" serwer na swoim komputerze z 2 kolegami i póżniej już gotowy wrzucić na hosting.

Odpowiedz

pazurex - zdjęcie pazurex 03.05.2014

 

Na rożnych hostingach są serwery testowe...

 

Sprawdzałem na 3 i wszędzie nie ma wolnych miejsc nawet na serwer testowy. Jednak mi nie o to chodzi... chciałbym "zaprojektować" serwer na swoim komputerze z 2 kolegami i póżniej już gotowy wrzucić na hosting.

 

Sa wolne :)

Jak chcesz zaprojektować serwer to musisz sie znać na tym, gdzie i jaki katalog/plik ma sie znajdować.

Odpowiedz

  • +
  • -
SkillConnect - zdjęcie SkillConnect 05.05.2014

A wgraleś amxmoda ?

Co do serwera testowego to sprawdź na słabszych hostingach tam są miejsca wolne
Użytkownik VeticK.PLL edytował ten post 05.05.2014 09:31
Odpowiedz

.Etc - zdjęcie .Etc 07.05.2014

Jak by chciał serwer testowy to by napisał ... ;)

 

Co do pierwszego to określ się bardziej.. Gdzie tak pisze w konsoli ? serwera czy gry ? ( najlepiej wrzuć ss'a z konfiguracji serwera i z próby uruchomienia )

Jasne że można, wrzucasz wszystko tam samo jak na normalny serwer najpierw zaczynasz od instalacji metamoda i amxx'a 

Download:

http://www.amxmodx.o...aller-1.8.2.exe

A potem robisz z nim co dusza zapragnie ;)


Użytkownik .Etc edytował ten post 07.05.2014 15:54
Odpowiedz

  • +
  • -
ThCe - zdjęcie ThCe 07.05.2014

Nawet jeśli ktoś bardzo chce to nawet na pukawce możesz zdobyć serwer testowy na 12h. Ale najpierw zacznij od teorii a potem pracuj nad serwerem.

Odpowiedz

  • +
  • -
TeNczA - zdjęcie TeNczA 08.05.2014

Witaj.

 

Polecam stworzenie serweru na hostingu zabijaka.pl lub pukawka.pl. To są najlepsze dwa hostingi tutaj w Polsce. 

Oczywiście na zabijace są tańsze serwery, więc jak chcesz kupić sobie jakiś tani, aby popracować nad nim, to lokalizacja z Niemiec i jak najmniej slotów. Nie wydasz nawet 10 zł przelewem.

 

Pozdrawiam.

Odpowiedz