←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Unikalny id dla nonsteam

Locked

  • +
  • -
ciemny's Photo ciemny 08.08.2009

Witam,
dzisiaj mam coś jak wyzwanie :P wiem, że na serwerze [ciach] istniej pewien system nadający graczom nonsteam (serwer z dproto) unikalne ID pozwalające na nadawanie rankingu i banowanie niezależnie od ip i nicku. Rozmawiałem o tym z ich adminem ale niestety był bardzo tajemniczy :P jedyne co mi powiedział to to że system jest autorskim rozwiązaniem i że nie bazuje na wpisach w configu (w co szczerze mówiąc nie wierzę). Może ktoś coś o tym słyszał, może ktoś podjął by się napisania, a może po prostu zostałem wprowadzony w błąd i taki system już istnieje :P
Proszę o zainteresowanie :D

// Portek
Nie podajemy linków.
Quote

  • +
  • -
Change's Photo Change 08.08.2009

Gdyby coś takiego było to już dawno banneo zostałby rozwiązany. Co do rankingu jestem zdziwiony ale może poprostu grali ludzie ze steama ? :)
Quote

  • +
  • -
DaddyKuba's Photo DaddyKuba 08.08.2009

Nie słyszałem nigdy o takim pluginie :/
Nie wiem nawet czy ktoś Ci taki napsize.
Quote

  • +
  • -
ciemny's Photo ciemny 08.08.2009

A może coś co by właśnie zapisywało dane w configu?
Quote

  • +
  • -
Portek's Photo Portek 08.08.2009

Nowatorski napisany tylko dla nich? A kiedy "babka miała wąsy, została dziadkiem"
# 3: STEAM_ by IP
# 4: VALVE_ by IP
[...]

cid_NoSteam47 = 8
cid_NoSteam48 = 10

@Edit
Po głębszym namyśle, przecież to można zrobić za pomocą pluginu "Konta Neo" lub pluginu który zabrania dostępu do serwera osobą "niezarejestrowanym" - prosty plugin oparty o bazę MySQL, rejestrujesz konto graczowi, ten dostaje swoje ID + hasło które musi podać xD Lekka integracja w kod pluginu i wykluczasz z całej tej operacji graczy posiadających oryginalną grę - STEAMA.
Quote
Locked