←  Ogólne

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Bajery

  • +
  • -
XlifE's Photo XlifE 06.08.2009

Możecie mi doradzić czy warto kupić klawiature z różnymi bajerami typu podświetlenie klawiszy, porty usb, klawisze multimedialne. Bo nie wiem czy warto inwestować w taki bajer, bo zwykle takie szybkie się psują !!??
Quote

  • +
  • -
kasza's Photo kasza 06.08.2009

jesli bedziesz tego uzywal to kup. moim zdainem lepiej juz zainwestowac w mysz.
Quote

  • +
  • -
Change's Photo Change 06.08.2009

Wiekszość dobrych garczy ma zwykła klawiaturę z dużym skokiem (jedynie troszkę droższa żeby jakość, wytrzymałość klawiszy była dobra).. Podświetlenie? A nie masz światła w domu? :P Klawisze? Nie korzysta się z tego.. Jesli do CS to polecam za ok 150zł słuchawki Creative Fatal1ty Gaming i myszki razera ;] a klawa to 50zł biurkowa i jazda :>
Quote

  • +
  • -
zer0.'s Photo zer0. 06.08.2009

Klawiatura z podświetleniem ON/OFF jak najbardziej.
Klawisze multimedialne typu pod głoś/ścisz również przydatne , czy też szybkie otwarcie przeglądarki lub poczty. Polecam klawę everglide - sam korzystam nie narzekam.
Quote

  • +
  • -
XlifE's Photo XlifE 08.08.2009

No i tu się zastanawiam nad Razer Lycosa Mirror lub Lycosa. Ta pierwsza ma widoczne oznaczenia klawiszy bez podświetlenia ale się brudzi szybko. Natomiast druga ma specialny materiał i się nie brudzi. Którą brać !!
Quote

  • +
  • -
Makus's Photo Makus 08.08.2009

coś taniego z bajerami możesz kupic sam ją posiadam i jestem zadowolony :)
Quote

  • +
  • -
XlifE's Photo XlifE 09.08.2009

Nie kupuje na allegro używanego sprzętu do kompa, wole nówke kupić i wiedzieć że jest odpowiednio użytkowana !!!
Quote

  • +
  • -
zer0.'s Photo zer0. 09.08.2009

XlifE, wybór pozastawiamy dla Ciebie.
Ty będziesz jej używał, nie my ;)
Quote