←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Nowy
[ROZWIĄZANE] COD MOD 100k lvl - szukam mod...

Zablokowany

  • +
  • -
Mr. Dziwny - zdjęcie Mr. Dziwny 12.04.2014

Witam, nie wiedziałem gdzie za bardzo umieścić ten temat więc umieszczam tutaj ;> .

Otóż szukam modyfikacji (widziałem ją, ale wczoraj obszukałem dużo działów i jej nie znalazłem), która pozwoli mi mieć większą ilość poziomów bez tworzenia tabeli. Nie wiem jak to bardziej objaśnić, jeżeli ktoś by to znalazł byłbym bardzo wdzięczny. Natomiast jeżeli nikt znajdzie nikt to prosiłbym w takim wypadku o tabele expa 100 000 lvl - prędkość expa 12 (1-30) mniej więcej, bo w tej amxx'owej nie da się wygenerować takiego lvl'a :).

 

Z góry dziękuje, oczywiście dam :plus:

Odpowiedz

  • +
  • -
same - zdjęcie same 12.04.2014

w pliku codmod.cfg?

Odpowiedz

  • +
  • -
Jadek - zdjęcie Jadek 12.04.2014

Nie ustawiaj tablicy expa, tylko tak jak kolega wyżej mówi, ustaw to sobie w codmod.cfg.

Odpowiedz

  • +
  • -
Mr. Dziwny - zdjęcie Mr. Dziwny 12.04.2014

Ymm. Wtedy będą poziomy na minusie bo cod kill exp ^2 * lvl ratio jak dobrze pamiętam nie może przekraczać 2********* i tutaj leży problem :)

Tabeli expa nie mam, dlatego o nią proszę jeżeli modyfikacja której szukam nie zostanie znaleziona, wczoraj spędziłem 2 godziny na szukaniu i nic :<

Odpowiedz

  • +
  • -
same - zdjęcie same 12.04.2014

A no tak, max to jest ~47k przez cvary, trzeba tabelę zrobić, więc:

otwórz sobie najlepiej notatnik i wpisz:

 

pisz tak długo, aż dobijesz do 100k.

1xp = 1lvl

new const doswiadczenie_poziomu[] = {
0,
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11....


Użytkownik same edytował ten post 12.04.2014 19:16
Odpowiedz

ZoneGamers - zdjęcie ZoneGamers 12.04.2014

bez tabeli expa można spokojnie robić nawet 15 000 000 lvl gdyż mam paczkę codmod bez tabelki expa z max poziomem 15 000 000 nic sie nie buguje itp jeśli chcesz to napisz na gg może ci jakoś pomogę :)

Odpowiedz

  • +
  • -
Misiaczek ;c - zdjęcie Misiaczek ;c 13.04.2014

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany