←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Zapisywanie plików na ftp serwera.

  • +
  • -
ZbawienieŚwiata - zdjęcie ZbawienieŚwiata 30.03.2014

Siemka, mam pytanie jak zapisać pliki do danego katalogu na ftp serwera? Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

Odpowiedz

  • +
  • -
skunew - zdjęcie skunew 30.03.2014

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Po prostu o wrzucanie czegos na ftp

Odpowiedz

  • +
  • -
wezmnienozem - zdjęcie wezmnienozem 31.03.2014

Do wgrywania plików na serwer potrzebny program, który będzie łączył się z serwerem i umożliwiał wymianę plików. Polecam Total Commander. Na youtube jest pełno poradników jak go używać :)  A tu masz poradniki co gdzie wgrać.

http://amxx.pl/topic...erze-przez-ftp/

http://amxx.pl/topic...na-ftp-serwera/

http://amxx.pl/topic...-na-serwer-ftp/

Odpowiedz

  • +
  • -
ZbawienieŚwiata - zdjęcie ZbawienieŚwiata 31.03.2014

Nie, Nie. Chodzi mi o to, żeby plugin zapisywał np. ss do folderu np /cstrike/ss/.

Potrzebuje kod do zapisu tych przykładowych ss'ów.

Odpowiedz

  • +
  • -
Qunir - zdjęcie Qunir 31.03.2014

Nie, Nie. Chodzi mi o to, żeby plugin zapisywał np. ss do folderu np /cstrike/ss/.

Potrzebuje kod do zapisu tych przykładowych ss'ów.

 

Plugin na robienie screenów zawsze zapisuje się w folderze /cstrike/ a jeżeli ktoś Ci mówi że ich nie ma to po prostu oszukuje Cię ponieważ gra na cheatach. I raczej nie da się tego zmienić ponieważ plugin wymusza użycia komendy graczowi który dostaje screeny i to w cs się ustala gdzie te screeny mają się zapisać czyli standardowo w cstrike/

Odpowiedz

  • +
  • -
ZbawienieŚwiata - zdjęcie ZbawienieŚwiata 31.03.2014

Ale ja chciałbym, aby zapisywały się na ftp serwera. Proszę odpowiadać na temat, a nie robić offtop.

Odpowiedz

  • +
  • -
Rodzyn - zdjęcie Rodzyn 31.03.2014

Ale ja chciałbym, aby zapisywały się na ftp serwera. Proszę odpowiadać na temat, a nie robić offtop.

Pewnie nie robiliby offtopu gdybyś konkretnie zadał pytanie.. Lecz wydaje mi się iż nie można zrobić tak by te ssy co są robione graczowi z 3 najtrafniejszych powodów:

Powód 1: Ssy są robione i zapisywane u gracza na kompie i jakbyś zapisywał te ssy na ftp to byś widział ssy z poziomu serwera.

Powód 2: Jeżeli napisałbyś plugin aby te ssy co zostały zapisane na kompie gracza na ftp to chwilę Ci to zajmie :P

Powód 3: Pojemność FTP. Przeciętny serwer cs'a ma około 5 GB powierzchni na serwerowniach więc jakby tak zapisywać wszystkie ssy a jeden ss waży około 1-2MB to szybko pożegnałbyś się z serwerem.

Odpowiedz

  • +
  • -
ZbawienieŚwiata - zdjęcie ZbawienieŚwiata 31.03.2014

No to na zewnętrzny serwer, nie robi mi to dużej różnicy.

Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 03.04.2014

Screenshoty są wykonywane na komputerze gracza nie ma możliwości bezpośredniego ich przesłania

Odpowiedz

  • +
  • -
ZbawienieŚwiata - zdjęcie ZbawienieŚwiata 03.04.2014

Czyli nie ma sposobu, aby to wykonać tak?

Odpowiedz

  • +
  • -
Guxi7 - zdjęcie Guxi7 03.04.2014

No czytaj... :)

nie ma możliwości bezpośredniego ich przesłania

Odpowiedz

  • +
  • -
ZbawienieŚwiata - zdjęcie ZbawienieŚwiata 07.04.2014

no to pośrednio xD

Odpowiedz

  • +
  • -
CzarnaDupa - zdjęcie CzarnaDupa 07.04.2014

NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI! 

Zastanów się nad Twoim tokiem rozumowania -

Robie SS graczowi i chce aby mimowolnie zauploadował je na dany serwer...

To tak jakbyś chciał zrobić telefonem fotke swojej laski tak aby ta fotka znalazła sie u niej a nie u Ciebie...
 

Odpowiedz

OpUr off - zdjęcie OpUr off 14.04.2014

Darku a mam pytanie do ciebie bo wpadł mi do głowy pewien pomysł , a nie dało by się wykorzystać jakoś hltv dl robienia ss-ów ?? bo w sumie wtedy by się zapisywały na serwerze hltv :P

Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 14.04.2014

Darku a mam pytanie do ciebie bo wpadł mi do głowy pewien pomysł , a nie dało by się wykorzystać jakoś hltv dl robienia ss-ów ?? bo w sumie wtedy by się zapisywały na serwerze hltv :P

 

Hltv to nie klient cs'a nie działa w taki sposób

zresztą nawet jeśli to co by Ci takie screeny dały ?

Odpowiedz

OpUr off - zdjęcie OpUr off 14.04.2014

Trzeba by było wykonać wtedy jakiś skrypt do uploadowania i gracze by sobie korzystali oczywiście system automatycznego usuwania itp . Bo mimo tylu lat istnienia tej gry często muszę tłumaczyć tumanom jak wstawić ss-y , a tak to nawet bym tego tematu na forum nie oczekiwał tylko oglądał ze strony.

Odpowiedz