←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Przymula graczowi komputer z powodu zbyt d...

  • +
  • -
Skull. - zdjęcie Skull. 09.03.2014

Witam.

Tak jak w temacie gdyż szukam pluginu który widziałem kiedyś na paru serwerach czyli że możesz zrobić graczowi bardzo dużo screenów w takim celu żeby mu przymulić kompa oraz zawalić dysk trochę (oczywiście plugin potrzebny na dzieciaki z Cheatami) plugin ma najlepiej nie banować tylko robić bardzo szybko i bardzo dużo screenóa graczowi gdyż bana to mu można wlepić z osobna.

 

Liczę na szybką pomoc, Pozdrawiam.

Odpowiedz

  • +
  • -
ByQ_Pl - zdjęcie ByQ_Pl 10.03.2014

Wystarczy skonfigurować odpowiednio AmxBans
chodzi tu o ilość Screenów, przykładowo 500, oraz czas między screenami, np. 0,001 sekundy, od razu zaznaczam że serwer też dostanie po d*pie, od takiej ilości zadań na raz ;)
Albo ściągasz jakiegoś ScreenMenu, i tam go konfigurujesz/przerabiasz Sma, na swoją potrzebę, jeżeli nie ma konkretnych cvarów, takich jakie potrzebujesz.

Odpowiedz

  • +
  • -
Skull. - zdjęcie Skull. 10.03.2014

W AMXBans nie chcę tego zmieniać gdyż zaś sie Admini będą bawić a tak jak bym miał osobny plugin zrobił bym pod osobną flagę i dawał tylko zaufanym Admina + w AMXBans mam ustawione że można zrobić zawsze 5 screenów i tak chce mieć żeby zaś by nie było problemów że Admin zrobił za mało screenów lub za dużo.

Odpowiedz