←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Pytanie o "nozofiles"

Zablokowany

Marcinox - zdjęcie Marcinox 01.03.2014

Witam serdecznie

 

Zrobiłem dzisiaj reinstall serwera, i w konsoli serwera wywala mi takie oto logi:

scandir failed:/home/nozofiles/s1008/server_files/SAVE
scandir failed:/home/nozofiles/s1008/server_files/./valve/SAVE
scandir failed:/home/nozofiles/s1008/server_files/./platform/SAVE
Looking up breakpad interfaces from steamclient
Calling BreakpadMiniDumpSystemInit

Nigdy nie miałem styczności z "nozofiles". Dodam, że nic na serwerze nie działa. Tzn. Nie działają admini (users.ini jest na 100% OK), nie działają pluginy (żadne). Nie mam pojęcia co jest żle.

 

Może mi ktoś powiedzieć, o co chodzi z nozofiles ? Czy serwerowi brakuje jakiś plików ?

 

Za każdą pomoc szczerze dziękuję. :)

Odpowiedz

  • +
  • -
xenos - zdjęcie xenos 01.03.2014

W systemach linuxowych podczas podawania dostepu do katalogów domowych podaje się pełną scieżkę

/home/nazwa_uzytkownika_/katalog_a

Czyli nozofiles w sciezce jest to katalog domowy użytkownika nozofiles (prawdopodobnie od panelu nozo) natomiast katalog Twojego serwera to s1008 i wszystko co tam masz , masz dostępne na ftp.


A co do pytania, wyglada jak by brakowało owych katalogów lub nie bylo do nich dostepu w Twoim ftp. Save, valve/save, i ./platform/SAVE


Użytkownik xenos edytował ten post 01.03.2014 16:18
Odpowiedz

  • +
  • -
MrBully - zdjęcie MrBully 01.03.2014

albo znajdz te pliki albo reinstal polecam też tak miałem podobną sytułacje :)

^D^ :&


Użytkownik TheMarkerxD edytował ten post 01.03.2014 17:20
Odpowiedz

  • +
  • -
Cypis' - zdjęcie Cypis' 01.03.2014

Te pliki co podałeś nie mają ŻADNEGO powiązania z amxx / adminami, wiec tu nie leży przyczyna. 

"nozofiles" jest to folder w katalogu /home , folder ten jest używany przez panel http://nozo.pl

Odpowiedz

Marcinox - zdjęcie Marcinox 01.03.2014

Dziękuję za odpowiedzi :)

Chciałbym się jeszcze spytać, czy to możliwe że za błąd w czytaniu pluginów ponosi dproto ? Aktualnie na swoim serwerze mam dproto linuksowe.
Odpowiedz
Zablokowany