←  Pluginy AMXX

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Only Knife At Start

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 28.07.2009

Only Knife At Start
Autor: Pavulon
Wersja: 1.1

Opis
Dzięki niemu gracze startują tylko z nożami. Nieważne czy to początek rundy czy środek.
W momencie kiedy gracz się spawn'uje traci wszystkie bronie (poza nożem i c4) oraz przez określony czas nie może podnieść/kupić/użyć jakiejkolwiek broni. Wszystkie są usuwane niezależnie od tego czy dostanie ją od mapy(np. scoutzknivez), innego gracza, admina czy podniesie z ziemi.

Instalacja jest standardowa

Konfiguracja
Cvary:

  • amx_knifeonly_time 0.0 - określa przez ile czasu mamy usuwane bronie
  • mp_freezetime - cvar standardowy amxx'a, brany pod uwagę gdy amx_knifeonly_time przyjmuje wartość równą 0.0(standardowo)

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
kyku - zdjęcie kyku 03.08.2009

bug
gdy sie ma bron, runda sie skonczy lub jakis team wygra to ok, odbierze bron ale w nowej rundzie nie mozna broni podniesc :P (z ziemi czy tam czegos)
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 03.08.2009

gdy sie ma bron, runda sie skonczy lub jakis team wygra to ok, odbierze bron ale w nowej rundzie nie mozna broni podniesc :P (z ziemi czy tam czegos)

jak to nie można ? cały czas znika broń ?
a cvar'y jak masz ustawione ? bo to od nich zależy po jakim czasie można znów broń podnieść
Odpowiedz

  • +
  • -
kyku - zdjęcie kyku 03.08.2009

cvarow nie zmienialem.
Broni nie mozna podniesc gdy sie runde wczesniej mialo bron (i plugin ja wyrzucil)
Po prostu tak jak bys chodzil z bronia i nie dal rady jej wywalic (strzelac tez sie nie da ;P)

Poradzilem sobie z tym ale nie do konca :) pod koniec rundy u kazdego wymuszam komende drop (ale to nie jest za dobre rozwiazanie ;) np. gdy stoi przy scianie bron do niego wraca)
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 03.08.2009

Czyli np jak miało się we wcześniejszej rundzie M4A1 i zostało usunięte to już nie można podnieść żadnej broni głównej(AK47/M4A1/AWM itd), tak jakby slot był wciąż zajęty ?

Zaraz to sprawdzę.

Edit:
Już widzę. Spróbuje to naprawić jak najszybciej.
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 03.08.2009

OK. Poprawiłem już, a przynajmniej na tyle na ile udało mi się sprawdzić samemu działanie.
Odpowiedz

  • +
  • -
kyku - zdjęcie kyku 04.08.2009

ok na moim serwerze dobrze sie sprawuje :) dzięki pavulonie
Odpowiedz

  • +
  • -
R3X - zdjęcie R3X 04.08.2009

Przydatny do niestandardowej rozgrywki.

Nie używasz , a załączasz tę bibliotekę :>
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 04.08.2009

Nie używasz , a załączasz tę bibliotekę :>

Dzięki że to zauważyłeś. błędem nie było zostawienie tej biblioteki lecz zapomnienie o funkcji z cstrike. A dokładniej o cs_set_user_bpammo, gdyż nade'ów nie da się pozbyć w ten sam sposób co innych broni.
Ale już to poprawiłem i uaktualniłem załącznik.
Odpowiedz