←  Opinie

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

GameServ.pl opinia

  • +
  • -
Kultura - zdjęcie Kultura 23.02.2014

Witam , chciałbym usułyszeć opinie o GameServ ,a szczególnie jak wyglądają serwery Counter-Strike 1.6 800 FPS

15 slotów = 24 zł (Dobra Cena)

Pakiet Premium pakiet.png

 

Wszystko jest SUPER :)

 

Tylko mam pytanie , czytałem opinie ,lecz są z roku 2010-2012 ,a aktualnie mamy już 2014 ,więc chcę wiedzieć jaka jest sytuacja.

 

Najbardziej mi chodzi o pomoc techniczną , pingi i lagi :)

Odpowiedz

  • +
  • -
Stahu69 - zdjęcie Stahu69 23.02.2014

Ja mam tam serwer ale na 600 FPS na pakiecie BASIC, i wszystko ładnie śmiga umiarkowane pingi, pomoc techniczna bardzo dobra, ceny też mają dobre, różne zniżki itp.

Tylko o dodatki trzeba się upomnieć w Pomoc Techniczna

Odpowiedz

  • +
  • -
Kultura - zdjęcie Kultura 23.02.2014

Czekam na inne opinie ,ale się skuszę :)

Odpowiedz

  • +
  • -
borbet - zdjęcie borbet 25.02.2014

Serdecznie nie polecam... Miałem u nich serwer 800FPS, lok. Gdańsk, 22 sloty i zamiast 800 było nierówne 400 ze spadkami do 70-60 przy pustym serwerze i czystym AMXX. Mało tego, serwer MySQL... Miałem na nim bazę AMXBans i bany wchodziły po 30 sekundach (liczyłem), na dodatek przez to jej zamulenie nie można było załadować adminów oraz normalnie można było wchodzić na aktywnym! Nie będę wspominał o tym, że zapłaciłem, a nie dostałem min. HLTV i możliwości usunięcia frazy GameServ z nazwy serwera. Na szczęście wystarczyło napisać do supportu, to mają akurat w miarę ogarnięte ;) Szkoda, że tylko to...

 

Osobiście polecam Moje-Serwery i HLTV z OwnServer, gdyż oni nie mają w ofercie HLTV.

 

P.S. Serwer miałem w sierpniu ub. roku, więc nie dawno.


Użytkownik borbet edytował ten post 25.02.2014 14:11
Odpowiedz

  • +
  • -
JustCause - zdjęcie JustCause 26.02.2014

Serwer pośmiga ci z miesiąc max dwa i ci bedzie lagował jak talala :D

Nie polecam . Według mnie zapłacić więcej a mieć wszystko okej .

Polecam ci 1s1k bardzo dobry hosting i administracja miła i pomocna :)

Odpowiedz