←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Blokada naliczania deadów w tabeli

Locked

Aemiksowy's Photo Aemiksowy 20.02.2014

Cześć,

 

Zna ktoś dobry sposób, aby zablokować naliczanie deadów w tabeli TAB, a w niej umieścić zupełnie co innego?

Quote

  • +
  • -
sebul's Photo sebul 20.02.2014

https://wiki.alliedm...vents#ScoreInfo

Musisz złapać ten event i po prostu zmieniać wartości.

Quote

Aemiksowy's Photo Aemiksowy 25.02.2014

Tzn. w Evencie mam zablokować dodawanie deadów, czy po prostu umieścić w nim już gotowe dane, jakie mają się znaleźć?

Quote

Seba's Photo Seba 25.02.2014

register_message + set_msg_arg_int

Quote

Aemiksowy's Photo Aemiksowy 25.02.2014

Zrobiłem, działa dobrze. Tylko problem polega na tym, że kompletnie nie wiem czy użyć ScoreAttrib do aktualizacji bieżącej tego, co wstawiłem zamiast deadów... Gdybym zrobił, a właściwie wstawił taką aktualizację w momencie zabójstwa, to ona jednak będzie w momencie zabójstwa dopiero, a nie wcześniej. Seba, masz jakiś pomysł jak rozwiązać, aby aktualizowało na bieżąco to, co zamieniłem?

Quote

Aemiksowy's Photo Aemiksowy 28.02.2014

To jak z tym dynamicznym wyświetlaniem? Działa, ale nie wyświetla od razu, tylko w nowej rundzie, a ja bym chciał dynamicznie.


Edited by Aemiksowy, 28.02.2014 23:03.
Quote

Aemiksowy's Photo Aemiksowy 02.03.2014

Czy ktoś wie jak zrobić, aby aktualizowało automatycznie? ;>

Quote

Aemiksowy's Photo Aemiksowy 05.03.2014

Seba, poradzisz? ;)

Quote

Seba's Photo Seba 05.03.2014

Dziwna sytuacja, bo skoro zmieniasz wartosci ktore sa wysylane przez silnik gry to z automatu engine powinno wysylac tez wiadomosc aktualizujaca ScoreBoard ;)
Jezeli sie tak nie dzieje to wysylaj po kazdej zmianie ScoreInfo (pamietaj ze to musi dotrzec do kazdego, wiec MSG_ALL).
Quote
Locked