←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Blokada naliczania deadów w tabeli

Zablokowany

Aemiksowy - zdjęcie Aemiksowy 20.02.2014

Cześć,

 

Zna ktoś dobry sposób, aby zablokować naliczanie deadów w tabeli TAB, a w niej umieścić zupełnie co innego?

Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 20.02.2014

https://wiki.alliedm...vents#ScoreInfo

Musisz złapać ten event i po prostu zmieniać wartości.

Odpowiedz

Aemiksowy - zdjęcie Aemiksowy 25.02.2014

Tzn. w Evencie mam zablokować dodawanie deadów, czy po prostu umieścić w nim już gotowe dane, jakie mają się znaleźć?

Odpowiedz

Seba - zdjęcie Seba 25.02.2014

register_message + set_msg_arg_int

Odpowiedz

Aemiksowy - zdjęcie Aemiksowy 25.02.2014

Zrobiłem, działa dobrze. Tylko problem polega na tym, że kompletnie nie wiem czy użyć ScoreAttrib do aktualizacji bieżącej tego, co wstawiłem zamiast deadów... Gdybym zrobił, a właściwie wstawił taką aktualizację w momencie zabójstwa, to ona jednak będzie w momencie zabójstwa dopiero, a nie wcześniej. Seba, masz jakiś pomysł jak rozwiązać, aby aktualizowało na bieżąco to, co zamieniłem?

Odpowiedz

Aemiksowy - zdjęcie Aemiksowy 28.02.2014

To jak z tym dynamicznym wyświetlaniem? Działa, ale nie wyświetla od razu, tylko w nowej rundzie, a ja bym chciał dynamicznie.


Użytkownik Aemiksowy edytował ten post 28.02.2014 23:03
Odpowiedz

Aemiksowy - zdjęcie Aemiksowy 02.03.2014

Czy ktoś wie jak zrobić, aby aktualizowało automatycznie? ;>

Odpowiedz

Aemiksowy - zdjęcie Aemiksowy 05.03.2014

Seba, poradzisz? ;)

Odpowiedz

Seba - zdjęcie Seba 05.03.2014

Dziwna sytuacja, bo skoro zmieniasz wartosci ktore sa wysylane przez silnik gry to z automatu engine powinno wysylac tez wiadomosc aktualizujaca ScoreBoard ;)
Jezeli sie tak nie dzieje to wysylaj po kazdej zmianie ScoreInfo (pamietaj ze to musi dotrzec do kazdego, wiec MSG_ALL).
Odpowiedz
Zablokowany