←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

GmAMXBans
Czy wlasciciel serwera moze nim zarządzać...

  • +
  • -
Carbon - zdjęcie Carbon 02.02.2014

Witam mam pytanie. W mojej sieci jest serwer którego nie jestem właścicielem. Co jakiś czas pisze do mnie ktoś abym dodał temu i temu admina lub klase premium bo ją wygrał lub kupił, a z racji tego, że ja nie mam czasu siedzieć i co godzine dodawać graczy do amxbansa, czy istnieje sposób, że jedna osoba może zarządzać tylko jednym (swoim) serwerem? Wiem, że jest możliwość przyznania admina do amxbans ale wtedy on zyskuje dostęp do nie jednego (swojego) lecz wszystkich serwerów. Proszę o pomoc :)

Odpowiedz

  • +
  • -
Lost - zdjęcie Lost 02.02.2014

Nie podałeś nawet wersji amxbans - jeśli się nie mylę, to nie ma takiej opcji, najlepszym wyjściem jest postawienie osobnego AmxBansa ;)

Odpowiedz

  • +
  • -
Carbon - zdjęcie Carbon 02.02.2014

Nie podałeś nawet wersji amxbans - jeśli się nie mylę, to nie ma takiej opcji, najlepszym wyjściem jest postawienie osobnego AmxBansa ;)

 

AMXBans # Gm 1.6

Odpowiedz

TeJGeN - zdjęcie TeJGeN 02.02.2014

Nie ma takiej opcji lub nie słyszałem. Sposób Losta jest najlepszy postaw nowy amxbans

Odpowiedz

  • +
  • -
Carbon - zdjęcie Carbon 02.02.2014

Nie ma takiej opcji lub nie słyszałem. Sposób Losta jest najlepszy postaw nowy amxbans

 

 

Gdybym miał stawiać do każdego serwera w sieci nowego bansa to wolał bym już przyznać normalnego admina..

 

 

A czy jest jakaś możliwość dodawania adminów / klasy premium etc. poprzez jakiś osobny skrypt? Plugin lub cokolwiek? :P

Odpowiedz

TeJGeN - zdjęcie TeJGeN 02.02.2014

Możesz wgrać sklepik ale i tak będziesz musiał sam dodawać premiki,admini z konkursów

Odpowiedz

  • +
  • -
Carbon - zdjęcie Carbon 02.02.2014

Możesz wgrać sklepik ale i tak będziesz musiał sam dodawać premiki,admini z konkursów

 

 

Sklep wgrany, jest automat, i właśnie najbardziej rozchodzi się o adminów, ale dobra, jeżeli nie da rady nic zrobić to będę musiał dodawać sam  .x

Odpowiedz

  • +
  • -
QuahodronN - zdjęcie QuahodronN 02.02.2014

Odczyt adminów z users.ini a nie z bazy danych.

Jedyne rozwiązanie twojego problemu.

Odpowiedz

  • +
  • -
czekson - zdjęcie czekson 03.02.2014

Jedyne to rozwiązanie nie jest, bo prawda jest taka, że jeśli pogłówkował by z bazą danych, i do każdego serwera przypisał jakiekolwiek id, zedytował plugin i skrypt www to by dało radę, ale prawda jest taka że nikt Ci tego za darmo nie zrobi, no chyba że Ty sam.

 

A takto tak jak wyżej napisali.

Odpowiedz

  • +
  • -
Carbon - zdjęcie Carbon 07.02.2014

Odczyt adminów z users.ini a nie z bazy danych.

Jedyne rozwiązanie twojego problemu.

 

Problem jest taki, że potrzebuje odczytu z bazy ponieważ mam sklep automat który korzysta z bazy danych ;|

Odpowiedz