←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Błąd po przywróceniu bazy

  • +
  • -
adamus81 - zdjęcie adamus81 29.01.2014

Witam zainstalowałem psycho na nowym hostingu wszystko ładnie poszło a przy przywróceniu kopi bazy z poprzedniego hostingu mam błąd

 

Fatal error: Smarty error: unable to write to $compile_dir '/tmp/ps_themes_compiled'. Be sure $compile_dir is writable by the web server user. in /home/lech3/domains/lech3.unixstorm.org/public_html/DMBF2/includes/smarty/Smarty.class.php on line 1095

 

Chmody nadane co jest nie tak?

Odpowiedz

  • +
  • -
przemeks - zdjęcie przemeks 01.02.2014

Witam zainstalowałem psycho na nowym hostingu wszystko ładnie poszło a przy przywróceniu kopi bazy z poprzedniego hostingu mam błąd

 

Fatal error: Smarty error: unable to write to $compile_dir '/tmp/ps_themes_compiled'. Be sure $compile_dir is writable by the web server user. in /home/lech3/domains/lech3.unixstorm.org/public_html/DMBF2/includes/smarty/Smarty.class.php on line 1095

 

Chmody nadane co jest nie tak?

Punkt 4 - http://www.grajkowni...psychostats-31/ - "Następnie ustawiamy ścieżkę do kompilatora, jeżeli po wpisaniu ścieżki ukaże się napis na czerwono to zaznaczamy opcję "If checked, themes will be re-compiled on EVERY page...." po czym klikamy Next." Miałeś na czerwono tą opcje? 

Odpowiedz

  • +
  • -
adamus81 - zdjęcie adamus81 01.02.2014

Nie miałem na czerwono sprawa wygląda tak zainstalowane miałem dobrze wszystko,po przejsciu na nowy hosting chce przywrócic baze z starego hostingu i w trakcie przywracania mam oto taki komunikat up?


Użytkownik adamus81 edytował ten post 01.02.2014 23:55
Odpowiedz

  • +
  • -
czekson - zdjęcie czekson 02.02.2014

Na pewno chmody są nadane na folder /tmp/ps_themes_compiled ?

Odpowiedz

  • +
  • -
adamus81 - zdjęcie adamus81 02.02.2014

Na pewno chmody są nadane na folder /tmp/ps_themes_compiled ?

 Tak :)

Odpowiedz

  • +
  • -
czekson - zdjęcie czekson 02.02.2014

Sprawdź czy ścieżka którą ustawiłeś w smarty oby na pewno wskazuje na poprawny katalog, podejrzewam że jest ona w pliku Smarty.class.php na linjce 1095.

 

 

Odpowiedz